Page 1 of 1

Sovomedvědi

Posted: 18:53 05. Feb 2010
by hrusi
Při stahování sovomedvědů v podtemnu z nich padá kromě kůže a masa ještě jedna šipka do kuše, která tam nemá co dělat.

Re: Sovomedvědi

Posted: 18:57 05. Feb 2010
by Pajule
ale má ;)

Re: Sovomedvědi

Posted: 19:06 05. Feb 2010
by hrusi
To nechápu proč. Mohl by mi to někdo vysvětlit? Dík. :)

Re: Sovomedvědi

Posted: 20:24 05. Feb 2010
by Bahnak
sice nevím proč ale na povrchu to vypadavalo i z vlku a medvedů, asi je to odkaz na predchozí život dotyčneho tvora, šipku měl zabodnutou v kožichu když se ho nějaký low levlak snažil ulovit:-)

Re: Sovomedvědi

Posted: 14:53 06. Feb 2010
by zachy
Z mojí zkušenosti padá šipka do kuše pouze tehdy, když máte nuž na stahování nastaven na získávání masa.

Re: Sovomedvědi

Posted: 17:27 06. Feb 2010
by hrusi
zachy wrote:Z mojí zkušenosti padá šipka do kuše pouze tehdy, když máte nuž na stahování nastaven na získávání masa.
Jo s tim souhlasim taky ho mam tak nastavenej.

Re: Sovomedvědi

Posted: 18:34 06. Feb 2010
by Tretas
Hele nechci kecat, ale není to tím, že do toho tvora střelíte šípama a při stahování si je vytáhnete zpět?

Asi je to blbost, ale tak mě to napadlo. :)

Re: Sovomedvědi

Posted: 20:36 06. Feb 2010
by hrusi
Po sovomedvědach ze zásady nestřílim. :D