Page 1 of 1

Frakce

Posted: 08:36 06. Feb 2010
by Radim
Včera jsem se vracel z průzkumu a najednou co nevidím.Vrátily se mi zpět klasické postihy co má povrchňan když jde dolů.K tomu můj úspěšně povolaný elementál najednou přestal být ovládnutý což mě taky zarazilo.Zkusil jsem relog a opět nic navíc k tomu přibyl bonus do záchr.hodu na výdrž a nějaký postih do jakého savu si nepamatuju.
Koukněte na to někdo prosím :mrgreen:
Díky

Re: Frakce

Posted: 11:21 06. Feb 2010
by kucik
A nebyla to treba unava?

Re: Frakce

Posted: 12:39 06. Feb 2010
by Radim
kucik wrote:A nebyla to treba unava?
Určitě ne Kuciku když mám červený i NPC ve městě

Re: Frakce

Posted: 14:18 06. Feb 2010
by kucik
DM vi.

Re: Frakce

Posted: 16:02 09. Feb 2010
by Radim
Nedělalo se už něco nového s tou frakcí otroků?
Mám zase klasický postih.
Jen mě to zajímá,

Díkes

Re: Frakce

Posted: 16:13 09. Feb 2010
by kucik
Dělalo. Vrátil se jí klasický postih.

Re: Frakce

Posted: 17:41 09. Feb 2010
by Radim
kucik wrote:Dělalo. Vrátil se jí klasický postih.
A po nějaký době se to měnit nebude,když si postava zvykne na život dole?Bylo by to celkem logický mít postih když se vyleze ven.

Re: Frakce

Posted: 17:49 09. Feb 2010
by kucik
Zatim jsme neřešili žádné další druhy postihů.

Re: Frakce

Posted: 17:57 09. Feb 2010
by G14
eh,mi nejak nejde kouzlit,kazdy 3. kouzlo selze a napise to kouzlo selhalo :shock:
ma s tim prosim pekne co docineni nove nastaveni frakce otroku?

Re: Frakce

Posted: 18:00 09. Feb 2010
by kucik
Ano, viz postihy v podtemnu - Arcane spell failture.

Re: Frakce

Posted: 20:50 09. Feb 2010
by Hellcz
kucik wrote:Ano, viz postihy v podtemnu - Arcane spell failture.
Je to trošku off topic, ale už pár dní si s tím lámu hlavu.

Dá se tento postih eliminotvat či alespoň snížit still spell?

Re: Frakce

Posted: 20:54 09. Feb 2010
by Radim
Hellcz wrote:
kucik wrote:Ano, viz postihy v podtemnu - Arcane spell failture.
Je to trošku off topic, ale už pár dní si s tím lámu hlavu.

Dá se tento postih eliminotvat či alespoň snížit still spell?

Já na nic kloudného nepřišel takže nejspíš ne :twisted:

Re: Frakce

Posted: 21:24 09. Feb 2010
by kucik
Ne, still spell ti pomaha jenom proti penalte za armor.