Page 1 of 1

Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 17:23 06. Feb 2010
by Magratela
Jen chci podekovat hracum a dohodnout se zde kdy bude nejvhodnejsi cas pro vsechny zucasnene na dohrani.
Napiste kazdy kdy se mu to hodi ja mam ted casu dost.

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 19:43 06. Feb 2010
by marii
Uz jsme se o tom bavili...me by vyhovovala nedele vecer...kolem osme zhruba...kdyby bylo nejhur,muzu i driv o neco malo..

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 20:36 06. Feb 2010
by pilnik
pokusim se dorazit v nedeli taky na osmou ale nic neslibuju hraju vetsinou pozdejc ..uvidim

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 23:35 06. Feb 2010
by -RoF-
Hmm no já můžu taky tak po osmé, ale moje postava zatím o tom IC neví, tak reagovat nemůže.

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 23:47 06. Feb 2010
by DenGrasse
Proč máte domluvu o hře v topicu Flames?

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

Posted: 23:48 06. Feb 2010
by Alis
DenGrasse wrote:Proč máte domluvu o hře v topicu Flames?
protoze ted zacnou vsichni debatovat o tom proc vyuzivaj jine tema a zacne pekna hadka :)