Page 1 of 1
Samice sneznejch tygru
Posted: 15:45 07. Feb 2010
by Lord_Berserk
v dijalog vokne to napise po stahnuti ziskal si Rapir . . . do invu se ziska kuze lityho medveda a az v pozustatkach je neidentifikovatelna kuze samice
Re: Samice sneznejch tygru
Posted: 08:33 08. Feb 2010
by nomis_b
To neni BUG ale featura
Je to tak, ze v balicku CEP se objevuji nove vzhledy veci, ale NWN je rozeznava jen s obtizemi. Prave obtiz spociva v tom, ze veci jako * miscelanious item small apod. jsou NWN rozeznavany jako : RAPIR. nevim proc, ale je to tak.. stejne tak i CEP zbrane, kdyby byly
neidentifikovane, tak ti to napise, ze jsi dostal rapir (nebo sipku do kuse, nebo nejakou jinou kravinu).
Re: Samice sneznejch tygru
Posted: 11:04 08. Feb 2010
by kucik
Jo, to bude nejspis nejaka chyba v tlk souboru - nebo v referenci na něj. Jednoduchý řešení je nastavit v paletě tu kůži jako identifikovanou