Page 1 of 1
Ztráta peněz při craftu.
Posted: 11:35 08. Feb 2010
by hrusi
Vybíral jsem si v bance 6000 + v inventáři jsem měl cca 1400 u prodejce jsem nakoupil za 2000 potřeby na slévárenství normálka jsem šel craftit a pak koukam a v inventáři jsem měl jen 1600.
Šlo by to nějak dohledat a ty peníze cca 3800 mi nějak vrátit?
Díky za pomoc.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 12:01 08. Feb 2010
by DenGrasse
Neokradl tě někdo?
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 14:01 08. Feb 2010
by hrusi
DenGrasse wrote:Neokradl tě někdo?
Taky mě to napadlo, ale jedinej hráč, co byl nalogovanej v podtemnu byl klerik a pro jistotu jsem se ho i zeptal. Takže tuhle možnost jsem vyloučil.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 15:28 08. Feb 2010
by kucik
Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 16:16 08. Feb 2010
by hrusi
kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft.

Mam jen vyfocený rozhovorový okno.
Ty prachy už asi neuvidim co?

Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 16:57 08. Feb 2010
by Necrooo
hrusi wrote:kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft.

Mam jen vyfocený rozhovorový okno.
Ty prachy už asi neuvidim co?

Asi neuvidis. Ber to jako craftovou ztratu no. Ja takhle ztratil jako lowlvl 3k kdyz sem si menil zbroj u barvire a vona padla hra a jeste sem musel behat nahej pak

Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 13:00 09. Feb 2010
by nomis_b
me to prijde divny. fakt nechapu, proc by ti mely zmizet.. ja treba nekdy nadavam, kdyz nakoupim omylem 10kusu misto 1 kusu.. a to pak leze do pnez taky.. nemuze to byt preklik pri nakupu ? kontroloval sis vypisy ?
Za tu dobu co je tu craft, tak ej to prvni pripad.. to mi prijde dost dlouhy cas, aby to nekdo zjistil, ez by se nahodne ztracelo zlato.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 19:19 09. Feb 2010
by hrusi
Nevim no... koukal jsem se a překontrolovával všechno.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 21:51 11. May 2010
by -darkvision-
Dobrej vecir, nejedna se o penize ale o craft exp.
Nevim jak je to mozne.
Dnes (ted uz nevim zda dopoledne, ci ted k veceru) sem si zpracovaval bylinky. Jelikoz zacinam de to celkem ztuha. Stravil jsem nad tim cca real hodku + nasbirani bylin (pres 100ks).
Ale de o to, ze mi zmizelo kolem 500xp, nevim zda to je tim ze vecer byl restart, nebo byla zaloha? (to asi ne, protoze xp postavy mam v pohode)
Craft expy mi asi nevratite (hold si musim nasbirat nove bylinky a travit zas real cas dalsi), tak na to alespon upozornuji aby se o tom vedelo, protoze vazne netusim co mi to zpusobilo.
Hra mi nepadla a hru ukoncuji pres "/pc soul" a to treba 2x az 3x nez odlognu abych si zafixloval svoji pozici.
Diky za vyjadreni.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 21:55 11. May 2010
by Esuliams
Doporučuji, pokud nemáš, řemeslnický denik, který koupíš u správce dílen.
Tam se craftXP ukládají
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 13:31 12. May 2010
by nomis_b
jop. u Alchymie neni automaticke ukladani crfat xpu jako u ostatnich remesel, muze tedy dochazet pri neplanovanych padech dojit k eztrate.
Pc soul uklada nyni pouze xpy postavy, a ne craft xp.
Re: Ztráta peněz při craftu.
Posted: 17:03 12. May 2010
by DenGrasse
Nevím jak teď,a le dřív mi to craft xp na alchymii obnovovalo...