Page 1 of 1

Ztráta peněz při craftu.

Posted: 11:35 08. Feb 2010
by hrusi
Vybíral jsem si v bance 6000 + v inventáři jsem měl cca 1400 u prodejce jsem nakoupil za 2000 potřeby na slévárenství normálka jsem šel craftit a pak koukam a v inventáři jsem měl jen 1600.

Šlo by to nějak dohledat a ty peníze cca 3800 mi nějak vrátit?

Díky za pomoc.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 12:01 08. Feb 2010
by DenGrasse
Neokradl tě někdo?

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 14:01 08. Feb 2010
by hrusi
DenGrasse wrote:Neokradl tě někdo?
Taky mě to napadlo, ale jedinej hráč, co byl nalogovanej v podtemnu byl klerik a pro jistotu jsem se ho i zeptal. Takže tuhle možnost jsem vyloučil.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 15:28 08. Feb 2010
by kucik
Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 16:16 08. Feb 2010
by hrusi
kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft. :( Mam jen vyfocený rozhovorový okno.

Ty prachy už asi neuvidim co? :)

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 16:57 08. Feb 2010
by Necrooo
hrusi wrote:
kucik wrote:Zkus si projít log ze hry - leda z toho poznáš, co se dělo.
Log se mi neukládá a ve hře jsem to už nedohledal protože to vytlačil craft. :( Mam jen vyfocený rozhovorový okno.

Ty prachy už asi neuvidim co? :)
Asi neuvidis. Ber to jako craftovou ztratu no. Ja takhle ztratil jako lowlvl 3k kdyz sem si menil zbroj u barvire a vona padla hra a jeste sem musel behat nahej pak :D

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 13:00 09. Feb 2010
by nomis_b
me to prijde divny. fakt nechapu, proc by ti mely zmizet.. ja treba nekdy nadavam, kdyz nakoupim omylem 10kusu misto 1 kusu.. a to pak leze do pnez taky.. nemuze to byt preklik pri nakupu ? kontroloval sis vypisy ?

Za tu dobu co je tu craft, tak ej to prvni pripad.. to mi prijde dost dlouhy cas, aby to nekdo zjistil, ez by se nahodne ztracelo zlato.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 19:19 09. Feb 2010
by hrusi
Nevim no... koukal jsem se a překontrolovával všechno.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 21:51 11. May 2010
by -darkvision-
Dobrej vecir, nejedna se o penize ale o craft exp.
Nevim jak je to mozne.
Dnes (ted uz nevim zda dopoledne, ci ted k veceru) sem si zpracovaval bylinky. Jelikoz zacinam de to celkem ztuha. Stravil jsem nad tim cca real hodku + nasbirani bylin (pres 100ks).
Ale de o to, ze mi zmizelo kolem 500xp, nevim zda to je tim ze vecer byl restart, nebo byla zaloha? (to asi ne, protoze xp postavy mam v pohode)

Craft expy mi asi nevratite (hold si musim nasbirat nove bylinky a travit zas real cas dalsi), tak na to alespon upozornuji aby se o tom vedelo, protoze vazne netusim co mi to zpusobilo.

Hra mi nepadla a hru ukoncuji pres "/pc soul" a to treba 2x az 3x nez odlognu abych si zafixloval svoji pozici.

Diky za vyjadreni.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 21:55 11. May 2010
by Esuliams
Doporučuji, pokud nemáš, řemeslnický denik, který koupíš u správce dílen.
Tam se craftXP ukládají

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 13:31 12. May 2010
by nomis_b
jop. u Alchymie neni automaticke ukladani crfat xpu jako u ostatnich remesel, muze tedy dochazet pri neplanovanych padech dojit k eztrate.
Pc soul uklada nyni pouze xpy postavy, a ne craft xp.

Re: Ztráta peněz při craftu.

Posted: 17:03 12. May 2010
by DenGrasse
Nevím jak teď,a le dřív mi to craft xp na alchymii obnovovalo...