Page 1 of 1

Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 12:26 08. Feb 2010
by bouk
Jen se optám, kdyžtak to hned smažte.
funguje to prodávání surovin překupníkovi přez dialog ? nahazel sem mu tam nějaké dřevo. Překupník da možnost že odkoupí surovinu za 1... zlatých ale nedá mě ani tu 1 zlatku, o možnosti navyšení ceny přez dialog ani nemluvě, prostě nedá a zboží z bedny zmizí. Díky za radu


edit : omlouvám se už sem to našel v chybách NPC ( ráno sem trochu pomalejší )

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 12:27 08. Feb 2010
by kucik
Peníze ti přijdou až když to zboží někdo koupí.

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 14:56 08. Feb 2010
by Sorrow
Ja se jen doptam.Jak je to kdyz jeste nema postava ucet v bance?
To se mu automaticky ucet udela?
Dik

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 15:24 08. Feb 2010
by kucik
Automaticky vznikne.

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 13:13 11. Oct 2010
by Sveneld
prekupnik nahore v prizemi karathskych dilen premazava craftovy text, levelovy pouziti a znacku kovare - nedalo by se mu domluvit aby to nedelal? prijde me, ze jinak by byl fajn reklamni agentura pro remeslniky :)

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 13:29 11. Oct 2010
by kucik
Vim. Nějak jsme se špatně s nomisem domluvili o názvu proměnný s popiskem předmětu.

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 16:05 12. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:Vim. Nějak jsme se špatně s nomisem domluvili o názvu proměnný s popiskem předmětu.
Nevím jak je to složité to nastavit, ale šlo by i udělat, aby bylo vidět jméno toho kdo ten předmět dá do výkupu? ;)

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 16:10 12. Oct 2010
by kucik
Nevidim smysl v tom, vidět, kdo předmět prodává.

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 17:10 12. Oct 2010
by zachy
kucik wrote:Nevidim smysl v tom, vidět, kdo předmět prodává.
Já ano. Pokud by postava chtěla nějaký předmět a zjistí, že ho vyrobil někdo, koho nemá v oblibě, tak ho přece nebude podporovat. Také je to, jak se tu zmińovalo, reklama pro řemeslníka. Zviditelnil bych jméno prodávajícího, ale pouze u craftových výrobků.

Trošku mimo topic:
Mohlo by být zajímavé nastavit nějakého překupníka pro dražbu předmětů. Dražící hráč si nastaví dobu, do kdy je možno cenu zvyšovat, minimální cenu a možná i "cenu pro okamžitý nákup".

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 17:27 12. Oct 2010
by DenGrasse
Zachy, kucik píše že značka řemeslníka tam má být a že tam bude až se chyba opraví. :wink: taky píše že nebude zavádět identifikaci toho kdo zboží k překupníkovi dal (což nemusí být výrobce).

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 17:30 12. Oct 2010
by de Aers
Když sme u těch značek :) to každému podle obliby vyryju na záda zbroje něco pěkného :D

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 17:56 12. Oct 2010
by kucik
Jak už bylo řečeno, řemeslník nemusí být ten, kdo předmět dal do prodeje.
zachy wrote:Pokud by postava chtěla nějaký předmět a zjistí, že ho vyrobil někdo, koho nemá v oblibě, tak ho přece nebude podporovat.
To je přesně ten důvod, proč by obchodník neměl říkat, kdo předmět prodává ;)

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 20:59 12. Oct 2010
by zachy
aha omlouvám se :)

A jaký máte názor na aukce? :)

Re: Překupník v Kharatě ( dílny )

Posted: 11:33 13. Oct 2010
by kucik
To se omlouvat nemusíš.

Aukce je sice zajímavá myšlenka (už se to řešilo) ale myslim si, že její využití by bylo tak malé, že stačí založit aukci tady na foru a účinek bude stejné.