Pád hry
Posted: 18:12 08. Feb 2010
Poslední dobou mi často padá NWN. Nevím čím to muže být.
Zde přikládám výpis souboru AR_ERROR.log
Names Differ: MODEL hm_lshield
(žádný štít nenosím)
PRIDANE CHYBY:
Names Differ: MODEL hm_grsword
(Opět... žádný velký meč nenosím)
Stává se to v dílnách
Names Differ: c_songbird c_blackbird
venku
Zde přikládám výpis souboru AR_ERROR.log
Names Differ: MODEL hm_lshield
(žádný štít nenosím)
PRIDANE CHYBY:
Names Differ: MODEL hm_grsword
(Opět... žádný velký meč nenosím)
Stává se to v dílnách
Names Differ: c_songbird c_blackbird
venku