Page 1 of 1

Vyhození z obchodu

Posted: 17:35 09. Feb 2010
by maliarda
Chtěla bych se zeptat.. předevčírem moje postavička zašla ke krejčímu prodat nějaké kůže a byla nemilosrdně odmítnuta. Totéž se mi stalo u vetešníka v Ivory. Dneska jsem to zkusila znovu a zase jsem nepochodila :(

Nejsem si vědomá, že bych někde odnesla něco a nezaplatila. Naposledy postava kupovala šaty právě u vetešníka v Ivory. Pak mi několikrát spadla hra u barvíře...

Šlo by s tím něco udělat? Nebo alespoň poradit, jak k tomu mohlo dojít?

Díky

Re: Vyhození z obchodu

Posted: 17:38 09. Feb 2010
by kucik
Dělá to právě ten barvíř. Stačí, aby ti tam dvakrát, nebo třikrát spadla hra.

Re: Vyhození z obchodu

Posted: 17:46 09. Feb 2010
by maliarda
Díky, tak to už tam nejdu.. ta moje skořápka nějak nezvládá to překlikávání oblečení :(

Za jak dlouho by se to mělo spravit? Ten měsíc?

Re: Vyhození z obchodu

Posted: 17:49 09. Feb 2010
by kucik
Řekni DMku. To označování za zloděje asi už zrušim. Je už docela zbytečný.

Re: Vyhození z obchodu

Posted: 10:55 05. May 2010
by maliarda
tak oživuji topic.. :( při úpravě mi včera párkrát padla hra a dneska při dodělávce taky.. když jsem vlezla k dobrodruhovi, tak mě vykopli..mohla bych poprosit některé hodné DM, aby ze mě slouplo nálepku zloděje?
Díky moc..