Podtemno -povrch
Posted: 20:58 09. Feb 2010
Mám takovou připomínku to že se podtemno rozrustá že se tam oběvují i noví otroci kteří defakto v současné době vládnou podtemnu dobrá sice se mi to moc nelíbí ale dějese ale abych v pravé poledne potkal v Karatě procházet se otroka no už je to na mě trochu moc ...... nechtělo by to nastavit trochu nějak základní pravydla jak se má podtemno chovat.... hlavně otroci ....pokud se vkradou v noci v nějakem převleku do Ivory nebo nějaké menší vesnici dobrá ale ve dne se procházet po Karatě
