Page 1 of 1

nebylo by špatné

Posted: 17:37 04. Jul 2007
by Anurin
Možná by nebylo od věci rozšířit rady pro RP a také pravidla RP. Jen nápad, na nic nenarážím....

Posted: 17:39 04. Jul 2007
by Daanri
a o co konkretne mas na mysli ze by sa to malo rozsirit?

Posted: 17:47 04. Jul 2007
by bouk
Jednou někdo napsal : Mé RP končí tam kde začíná RP druhého.

taky na nic nenarážim