Page 1 of 1

správce stájí v Karathě

Posted: 03:10 11. Feb 2010
by G14
Tak sem byla dnes navstivit spravce staji v Karatshke staji a po nakliknuti dialogoveho okna sem se pobavila,jeho portret spise pripomina mimozemstana nez podkoniho :mrgreen:
Samozrejme to neni nic co by se muselo urgentne opravit,jen poukazuji na to,ze to asi tak nebude spravne :mrgreen:
podkoni.jpg

Re: správce stájí v Karathě

Posted: 06:57 11. Feb 2010
by Sobik
Stejně jako u tý holky, co vykupuje formičky, v svazu Karathských obchodníků. Navzdory avataru, vůbec nevypadá jako orel. :)

Re: správce stájí v Karathě

Posted: 18:27 11. Feb 2010
by Alon
tak stajnik vypada jak ufon , prodejce jak orel ale co teprve ta holka u barvire? jestli je vážně tak zarostlá jako má v portrétu tak nevím nevím :)

Re: správce stájí v Karathě

Posted: 00:20 12. Feb 2010
by Silfein
A co teprve ten pulčík co vypadá jak sliz?

Re: správce stájí v Karathě

Posted: 00:47 12. Feb 2010
by Miky
To přece není mimozemšťan, ale Dr. Manhattan :D

Re: správce stájí v Karathě

Posted: 01:25 12. Feb 2010
by DenGrasse
Neřešte to, spousta postav taky nevypadá jako loutna nebo meč a maj je v obrázku...