Page 1 of 1
správce stájí v Karathě
Posted: 03:10 11. Feb 2010
by G14
Tak sem byla dnes navstivit spravce staji v Karatshke staji a po nakliknuti dialogoveho okna sem se pobavila,jeho portret spise pripomina mimozemstana nez podkoniho
Samozrejme to neni nic co by se muselo urgentne opravit,jen poukazuji na to,ze to asi tak nebude spravne
Re: správce stájí v Karathě
Posted: 06:57 11. Feb 2010
by Sobik
Stejně jako u tý holky, co vykupuje formičky, v svazu Karathských obchodníků. Navzdory avataru, vůbec nevypadá jako orel.

Re: správce stájí v Karathě
Posted: 18:27 11. Feb 2010
by Alon
tak stajnik vypada jak ufon , prodejce jak orel ale co teprve ta holka u barvire? jestli je vážně tak zarostlá jako má v portrétu tak nevím nevím

Re: správce stájí v Karathě
Posted: 00:20 12. Feb 2010
by Silfein
A co teprve ten pulčík co vypadá jak sliz?
Re: správce stájí v Karathě
Posted: 00:47 12. Feb 2010
by Miky
To přece není mimozemšťan, ale Dr. Manhattan

Re: správce stájí v Karathě
Posted: 01:25 12. Feb 2010
by DenGrasse
Neřešte to, spousta postav taky nevypadá jako loutna nebo meč a maj je v obrázku...