Page 1 of 8

Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:50 11. Feb 2010
by Sobik
Pochlubte se. :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 09:18 11. Feb 2010
by Krata
Hrdý prodavač v OBI :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 09:24 11. Feb 2010
by Sobik
Hello IT, have you tried turning it off and on again? :D

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 09:37 11. Feb 2010
by monstera
Sobik wrote:Pochlubte se. :)
Ha ha, už nikde, užívám si důchod....

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:15 11. Feb 2010
by nomis_b
VUT - Brno - Doktorske studium - Keramicke materialy (spec. vypal a jeho vliv na mikrostrukturu atd..)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:16 11. Feb 2010
by Silfein
Střední Průmyslová škola potravinářských technologií - zaměření Kvasný průmysl.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:30 11. Feb 2010
by Luelle
UK - filozofická fakulta, obor - historie

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:40 11. Feb 2010
by -RoF-
Ach joo já chci taky študováát, to byla aspon pohoda.

Pracuju nooo ... provozní technolog - výroba a příprava polotovarů - výroba motoplášťů :wink:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:49 11. Feb 2010
by Jkerry
Technik - Elektromontážní firmy.
Cenové nabídky, fotovoltaické elektrárny, kompletní elektroinstalace Silovka,Slp,Ezs a MaR
Bez problému dělám i zednickou, vodo, instalo,zámečnickou zkrátka práce všeho druhu :)

(skoro) Všecko si urobim sám, neznám slovo nejde :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 11:38 11. Feb 2010
by Daanri
Podnikatel - Reklamno-umelecka agentura, okrem toho prevadzkujem cukraren-kaviaren. ;)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:24 11. Feb 2010
by zachy
CVUTÁK v Praze, Fakulta informačních technologií, takže jsem FIT :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:35 11. Feb 2010
by Sveneld
Priprava staveb, stavebni technik - predevsim cenove nabidky a stavebni rozpocty

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:36 11. Feb 2010
by Glumišek
pojišťovnictví - úsek underwritingu
upisovatel průmyslových a podnikatelských středních a velkých rizik

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:53 11. Feb 2010
by pepa48
ZČU Plzeň, Filozofická fakulta, Archeologie

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 13:12 11. Feb 2010
by Luelle
pepa48 wrote:ZČU Plzeň, Filozofická fakulta, Archeologie

ááááá kolega =))