Page 1 of 1

Kritický neúspěch.

Posted: 11:48 11. Feb 2010
by hrusi
Kritický neúspěch

Hod 1 na D20 neznamená na Thalii automatický neúspěch, pokud máte záchraný hod nebo jinou příslušnou vlastnost dostatečně vysoko, uspějete i při hodu 1.
Image

Jak je napsáno na vedu viz citace, měl by btý zásah i při hodu jedničkou pokud předohíte. Podle screenu to, ale očividně neplatí.

Re: Kritický neúspěch.

Posted: 11:55 11. Feb 2010
by kucik
Záchranný hod znamená hod na záchranu. Tzn. když házíš na fort/will/save.

Re: Kritický neúspěch.

Posted: 12:11 11. Feb 2010
by hrusi
Aha. Pak mě to napadlo. :)