plast GS
Posted: 12:49 15. Feb 2010
Zdravim, rad bych se zde pozastavil nad problematikou plaste GS.
Co vim byl zmenen tak, ze ho smi pouzivat jen casteri nebo postavy co maji UMD. Zaroven vsak postavam, ktery jiz tento plast maji zustal bez omezeni. Prijde mi tato zmena polovicata a nefer vuci ostatnim charum, co si ho jiz nebudou moc koupit.
Nevim do jake miry a kdy se planuje zmena pouziti plaste GS u postav co ho jiz maji ,ale pokud to neni v ramci par tydnu neslo by tento plast opet nastavit zpet tak jak byl?
Predem dekuji za odpoved nekoho zodpovedneho...
Co vim byl zmenen tak, ze ho smi pouzivat jen casteri nebo postavy co maji UMD. Zaroven vsak postavam, ktery jiz tento plast maji zustal bez omezeni. Prijde mi tato zmena polovicata a nefer vuci ostatnim charum, co si ho jiz nebudou moc koupit.
Nevim do jake miry a kdy se planuje zmena pouziti plaste GS u postav co ho jiz maji ,ale pokud to neni v ramci par tydnu neslo by tento plast opet nastavit zpet tak jak byl?
Predem dekuji za odpoved nekoho zodpovedneho...