Page 1 of 1

plast GS

Posted: 12:49 15. Feb 2010
by pilnik
Zdravim, rad bych se zde pozastavil nad problematikou plaste GS.
Co vim byl zmenen tak, ze ho smi pouzivat jen casteri nebo postavy co maji UMD. Zaroven vsak postavam, ktery jiz tento plast maji zustal bez omezeni. Prijde mi tato zmena polovicata a nefer vuci ostatnim charum, co si ho jiz nebudou moc koupit.
Nevim do jake miry a kdy se planuje zmena pouziti plaste GS u postav co ho jiz maji ,ale pokud to neni v ramci par tydnu neslo by tento plast opet nastavit zpet tak jak byl?

Predem dekuji za odpoved nekoho zodpovedneho...

Re: plast GS

Posted: 12:51 15. Feb 2010
by LDamian
Souhlasim a zaroven chci upozornit, ze se to tyka i dalsich veci, ktere byly zmeneny, ale v obehu zustaly stare vyrobky.

Re: plast GS

Posted: 13:14 15. Feb 2010
by Daanri
Myslim, ze sa to zmeni casom masovo u vsetkych, pretoze tych zmien bude asi viacej a bolo by asi plytvanim casu menit kazdu jednu vec postupne u kazdeho.

Re: plast GS

Posted: 13:19 15. Feb 2010
by pilnik
ano verim ze casem se to zmeni u vsech a bude to v nejakem balicku s dalsimi vecmi. Prave proto jsem psal jestli do te doby, jelikoz slovo "casem" je dost obsirny pojem, by to neslo vratit zpet tak jak bylo, aby ho mohli pouzivat vsichni.

Re: plast GS

Posted: 13:51 15. Feb 2010
by -RoF-
Mě by v souvislosti s tímhle zajímalo, jak se bude řešit to, že někomu nějakou věc vyměníte a on ji nebude moc používat. Bude nějaká náhrada za to nebo tak?

Re: plast GS

Posted: 14:23 15. Feb 2010
by nomis_b
minimalne penize zpet budou (samozrejme nakupni cena, ne vykupni cena)

Re: plast GS

Posted: 14:58 15. Feb 2010
by kucik
Chtěl jsem to právě řešit až s dalšími věcmi, co se budou měnit, ale samozřejmě se toho DM můžou ujmout už teď. Pokud jde o pláště a předměty s doplněným omezením, tak je možné buď:
A: Přidat ono omezení
B: Upravit místo neomezeného použití na určitý počet nábojů
C: Vrátit peníze.