Page 1 of 2
Alchymie
Posted: 11:03 16. Feb 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj
když už se teda rozhodlo, že dojde k úpravám výbavy a tak, mám dotaz i na alchymii.
Vím že je alchymie těžká, ale když vidím ty lektvary co z ní jdou, hmm no funkce magických povolání odpadá do pozadí a bohatý bojovník, může vypadat jak prskavka.
Mám dotaz, jestli se alchymie bude upravovat a jak?
Za mě bych craft nechal, ale spíš dal omezení a to že postava vypije 3 různé lektvary a další vypitý lektvar by se vyrušil ten první z vypitých.
Např.
Postava vypije volnost pohybu, býčí sílu a pak třeba předtuchu....no pak vypije další lektvar např odolnost, ale hned by jí vymizel účinek volnosti pohybu.
Nevím jak je to možné nascriptovat, ale možná by to šlo.
S tím souvisí i potírání zbraní, asi bych dovolil jen jeden lekvar na zbran a víc ne.
Re: Alchymie
Posted: 11:05 16. Feb 2010
by Sobik
Pokud jde o potírání, nechal bych to jak je, jenom bych snížil sílu těch efektů na polovinu (tzn 4 dmg).
Re: Alchymie
Posted: 11:08 16. Feb 2010
by DenGrasse
Pokud pořád funguje možnost potření zbraně víc efekty, je to špatně, to mělo bejt už zrušený. Pořešíme to.
Re: Alchymie
Posted: 11:17 16. Feb 2010
by Daanri
Alchymie sa urcite bude taktiez celkovo upravovat, aby to bolo viacej vyvazene.
Urcite budu upravy v sile lektvarov, pravdepodobne aj v mnozstve pouzitych lektvarov a tak isto aj potery na zbrane.
Celkovo sa smeruje k vacsiemu vyvazeniu craftu a sveta.
Re: Alchymie
Posted: 11:40 16. Feb 2010
by kucik
Potirat zbran vic efektama najednou by jít nemělo. Vim o tom, ještě jsem to naopravil.
Obecně jsou v lektvarech pravidla, že se některé navzájem ruší, snad by to stačilo jen dopilovat.
Re: Alchymie
Posted: 14:27 16. Feb 2010
by DenGrasse
Myslím, že kromě přímo vyloučených kombinací, které jsem vypsal, bylo řečeno, že s aplikací dalších lektvarů rosta riziko, že se předchozí efekt ztratí...
Re: Alchymie
Posted: 15:02 16. Feb 2010
by Luelle
Napadá mě pokud jde o lektvary, které přidávají vyložen efekty nějakoého kouzla - třeba ta předtucha - šlo by aby se rušili účinky nějakých lektvarů, které přidávají kouzla protiškol?
Prostě když si dám Znalost legend (věštění) + Zbroj smrti (nekromancie) = nějaké postihy

Re: Alchymie
Posted: 16:55 28. Feb 2010
by Prometheus
Chcem sa opytat ake zmeny cakaju alchymiu.Ked sa uz naznacili nejake zmeny v ostatnych odvetviach tak by ma zaujimalo akym smerom sa priblizne bude uberat toto povolanie.
Som len zvedavy...
Re: Alchymie
Posted: 22:14 28. Feb 2010
by kucik
V alchymii se budou pridavat nektere veci a jine presilene naopak zmizi. Dalsi vyraznejsi zmeny tam pokud vim nebudou.
Re: Alchymie
Posted: 07:21 01. Mar 2010
by Prometheus
Uf, to znamena ze cely vyskum vlastne bude musiet ist od znova?
Re: Alchymie
Posted: 11:25 01. Mar 2010
by kucik
Ne, nebude. Ty ingredience zůstanou stejné.
Re: Alchymie
Posted: 12:17 01. Mar 2010
by zachy
Doufam ze se zmenej i ceny katalyzatoru
Re: Alchymie
Posted: 16:37 19. Jun 2010
by sendys
a doufma ze se nezmenej byliny

Re: Alchymie
Posted: 11:34 26. Jun 2010
by Silvaner01
nevim kde jinde tak se zeptám tady, poradí mi někdo, proč, když vypiju
láhev léčení vážných zranění, uzdravi mě vic , než když se napiju láhve
kritického léčení?
zakopanej pes je ve skillbodech léčení, nebo nějaký bug?

Re: Alchymie
Posted: 11:42 26. Jun 2010
by kucik
Nesouvisi to s alchymii. Lahve kritickeho proste nestoji za nic.