Page 1 of 2
Uvodní screen
Posted: 15:29 17. Feb 2010
by maku
Zdravím,
předem se omlouvám za svůj konzervativní příspěvek, nicméně už jsem lhot takový
Jde mi o to, zda-li by nebylo možné změnit ten úvodní load screen (vítejte na Thalii), jde o ten prostředníček. Myslím, že si podobných věcí užíváme v každodenním životě dost, potřebujeme to mít ještě ve hře (a ještě takhle hned na uvítanou?). Možná,že jsem jediný .. ale já si opravdu připadám divně, když tenhle screen uvidím.
Re: Uvodní screen
Posted: 15:31 17. Feb 2010
by Sobik
A všechny ty nahé ženské ti nevadí, co?

Re: Uvodní screen
Posted: 15:33 17. Feb 2010
by maku
Sobik wrote:A všechny ty nahé ženské ti nevadí, co?

No,
1, vlastne jsem ve hře ještě žádnou neviděl
2, považuju to za součást hry
3, s fakáčem, který mne vítá ve hře to nemá nic společného
Je mi více-méně jasné, že s tím neuspěju. Lhot dnešní svět už je takovej, což je nechutný ale bohužel

Re: Uvodní screen
Posted: 15:35 17. Feb 2010
by zachy
No myslim že se s tim da něco dělat... ale přinejhorším mužeš mít 5 vteřin zavřeny oči

Re: Uvodní screen
Posted: 15:42 17. Feb 2010
by kucik
Ten úvodní prst je prostě symbol. Je to takové malé upozornění, co tě může ve hře čekat a že svět není tak růžovoučkej, jak by se mohlo zdát.
Je to, pravda, trochu drsnější, ale aspoň je každému jasné, že s ním nebude jednáno v rukavičkách.

Re: Uvodní screen
Posted: 15:44 17. Feb 2010
by Pajule
a já ho mam tak ráda

připomínámi prostě Rejthyo ten kostlivec

Re: Uvodní screen
Posted: 15:47 17. Feb 2010
by maku
Fajn, beru, akceptuju a respektuju:) Lhot si budu muset zvyknout,no

Re: Uvodní screen
Posted: 16:08 17. Feb 2010
by kucik
Ale slabší povahy si můžou do override rozbalit následující :
Re: Uvodní screen
Posted: 16:14 17. Feb 2010
by Luelle
kucik wrote:Ale slabší povahy si můžou do override rozbalit následující :
screen.zip
asi budu zvracet

Re: Uvodní screen
Posted: 16:31 17. Feb 2010
by hrusi
kucik wrote:Ale slabší povahy si můžou do override rozbalit následující :
screen.zip
Děláš si srandu, že jo?
K tomu prostředníčku. Když jsem se po dlouhý době zase logovala na thálku, tak jsem se nad tím pousmál (nepřišlo mi to jako nepřátelský gesto nebo tak něco). Ale je jasný, že každej to vnímá jinak.

Re: Uvodní screen
Posted: 18:13 17. Feb 2010
by Bahnak
Mě se uvodní screen taky líbí, vyjadřuje názor servru na lidi co po lokacích rozhazujou kožichy a pak se divěj že to padá.
Ale já být uchylna drow, oblíbený screen je při přechodu do nového města v charxu...
Re: Uvodní screen
Posted: 19:24 17. Feb 2010
by venomeq
poprve kdyz sem to videl bral sem to spise jako ironicky obrazek ke slovum Vytej na thalii....doted kdyz nad tim premejslim mi to pride ponekud ironicke...pratelska slova Vytej na thalii a k tomu obrazek s fakacem....a kdyz ted ctu to co napsal kucik dokonce mi to pride i docela trefne...svet neni ruzovej:)
Re: Uvodní screen
Posted: 19:30 17. Feb 2010
by maku
venomeq wrote:poprve kdyz sem to videl bral sem to spise jako ironicky obrazek ke slovum Vytej na thalii....doted kdyz nad tim premejslim mi to pride ponekud ironicke...pratelska slova Vytej na thalii a k tomu obrazek s fakacem....a kdyz ted ctu to co napsal kucik dokonce mi to pride i docela trefne...svet neni ruzovej:)
Kdyby tam stálo
přesně " v
ýtejte na Thalli ", pak bych to bral ironicky i já
No - ale o to mi přesně šlo. Svět není růžovej. Fakáčů (v lepším případě) si užíváme v reálu dost a dost. Proč to tahat i do hry. Nevím *pokrčí rameny*. Nicméně, nepočítal jsem s tím, že bych snad zapříčinil změnu. Lhot jsem tu jediný- komu to vadí. Já se z toho nezblázním

Takže tenhle topic berte vyložene s úsměvem

Není to seriozní topic na téma "Přání a stížnosti".
Re: Uvodní screen
Posted: 19:47 17. Feb 2010
by kucik
A ruzovoucci kralicci se vam nelibej?
Nebo si tam fakt dejte screen jakej chcete.
Re: Uvodní screen
Posted: 21:11 17. Feb 2010
by Nalkanar
takovej krásnej úvodní screen a někomu vadí?
BTW: v reálu ti to ukazujou lidi za zády atd., tady ti to ukážou rovnou do ksichtu..narovinu
