Page 1 of 2
A znova mi tvrdí, že nemám svázanou duši
Posted: 12:50 05. Jul 2007
by photter
stejně jako posledně, prej nemám svázáno, nemůžu zpátky
edit:
Daanri mě vyndal, svázal sem si duši, vrátil mě do pekla a von pořád mele svoji, že nemám svázáno
zezačátku mi to fungovalo normálně, až teď v poslední době mám tenhle problém
můžete mě někdo "opravit" ?
Posted: 13:08 05. Jul 2007
by Daanri
no vypisuje mi to do DM kanalu ze nemas "... sviazanu dusi s chramom (pravdepodobne utok na Thala?)" Takze ja tu asi moc nepomozem, mozem ta nanajvys vyhodit z toho pekla vzdy.
Posted: 13:12 05. Jul 2007
by Sylmael
Kto utoci na Thaala nezasluzi si zlutovania. Je zaujimave ze kazdemu to ide len tebe to blbne. Mozno si neodlogol pred restartom a poruchala sa ti nejak postava. Alebo tu ide o nejaky spinavy trik ako sa dostat z pekla?
Vyexportuj postavu a posli ju na
beliar@centrum.sk ja to overim. Ale to zavana za chybou v persistencii...
Posted: 17:21 05. Jul 2007
by photter
na thaala sem neútočil, neni to trik, jo, jednou sem nestih odlog před restartem, *.bic máš v mejlu
Posted: 18:00 05. Jul 2007
by Sylmael
Mail mi este nedosiel od teba.
Posted: 18:04 05. Jul 2007
by photter
tak sem to poslal eště jednou
Posted: 18:28 05. Jul 2007
by Sylmael
Mail dosiel a rovno 2x.

Tak som sa pozrel a vyzera to na chybu persistencie. Databazu moze overit len niekto z teamu kto ma k nej pristup. No DM moze zatial skusit toto.
Lognes do hry ty (Ami - Mai Ly - inis). Logne do hry DM.
A dm napise do konzoly(aktivuje sa tlacitkom ` je pod ESC)
SetVarString CHRAM CHRAM_XIAN_HAR
Zameria teba ked sa zjavi kurzor a oznaci ta. Potom skus cez Astarotha vyjst z podsvetia von. Postavu si hned uloz tou runou ulozeni.
PS: ten prikaz sa nepise do chatboxu ale do konzoly. Text sa ukazuje hore vlavo na monitore a je tlstej zltej farby.
Posted: 19:03 05. Jul 2007
by Fidorka
A nebylo by lepší kdyby se Ami vykašlala na Thala , kterému je jak vidno fuk a přestoupila na víru v někoho kdo se o své "černé ovečky" stará ... třeba takový sympaťák Zeir , kočička Xi-an nebo svalovec Helgaron jsou ti pravý na kontakty s podsvětím

Posted: 19:51 05. Jul 2007
by Daanri
Posted: 20:43 05. Jul 2007
by Sylmael
Aha uz som si vzpomenul hehe. To je ten testovaci system pernamentnej smrti. Trikrat umries a ostavas u Astarotha. Prajem prijemny pobyt!

Posted: 21:14 05. Jul 2007
by photter
Fidorka wrote:A nebylo by lepší kdyby se Ami vykašlala na Thala , kterému je jak vidno fuk a přestoupila na víru v někoho kdo se o své "černé ovečky" stará ... třeba takový sympaťák Zeir , kočička Xi-an nebo svalovec Helgaron jsou ti pravý na kontakty s podsvětím

hele, vona nemá s žádným thalem nic společnýho, kde si takovou sprostou pomluvu vzala, he ?
s kým spojila svůj osud tady vykládat nebudu ale thal to určitě neni !!!
Posted: 21:39 05. Jul 2007
by 566344
photter wrote:hele, vona nemá s žádným thalem nic společnýho, kde si takovou sprostou pomluvu vzala, he ?
s kým spojila svůj osud tady vykládat nebudu ale thal to určitě neni !!!
Co jsem tak videl jeji chovani, tak zadny chlap to urcite nebude.

Posted: 21:46 05. Jul 2007
by photter
marně pošťuchujete, na fóru se dozvíte prd

Posted: 23:30 05. Jul 2007
by Sylmael
Jop na forume sa dozvieme prd. Ale zato v hre je taka minihra sa to vola telefon. Staci ze niekto nieco vidi a povie dalsiemu a ten dalsiemu a hned to vedia vsetci.
A hlavne to nase zenske komando vie sirit klebety! *hic*

Posted: 09:17 06. Jul 2007
by Kiri
test, ze po trech umrtich premka? heh to je ftip?