Page 1 of 1
stinova zraneni
Posted: 10:31 19. Feb 2010
by Sveneld
vcera pri jednom prepadu jsem pouzil stinova zraneni (tedy pouzivam je porad), obet zemrela na devast a poprve sla klasicky zvednout pres stahovaci nuz, probelha nejaka hra a dostali jsme se k rudym npc, tady doslo k prilezitostnemu utoku nebo k sekacku na nasi zvedlou obet, znovu devast, jde o to ze podruhe nesla zvednout (stinove byli samozrejme zapnute)
screen muzu zaslat na vyzadani mailem
chci se zeptat, zda-li je nastavene, ze stinove napodruhe na tu samou obet nefunguji? nebo zauradoval devast? ci slo jen o bug?
zaroven chci podekovat asistujicimu dm za vstricnou pomoc s obeti
Re: stinova zraneni
Posted: 10:35 19. Feb 2010
by kucik
Holt né vždycky oběť bezpečně jen omráčíš.
Re: stinova zraneni
Posted: 10:39 19. Feb 2010
by Sveneld
kucik wrote:Holt né vždycky oběť bezpečně jen omráčíš.
to znamena ze i pri pouziti stinovych je nastavena sance na normalni zabiti?
Re: stinova zraneni
Posted: 10:41 19. Feb 2010
by kucik
Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
Re: stinova zraneni
Posted: 11:12 19. Feb 2010
by Luelle
čili pokud je někdo mrtvej, tak je prostě mrtvej a odehraje se ho, že byl útočníkem zabit a podle toho se bude jednat
Re: stinova zraneni
Posted: 11:14 19. Feb 2010
by kucik
Osobně bych to bral tak. Nevim, jakej názor na to maj otatní.
Re: stinova zraneni
Posted: 11:36 19. Feb 2010
by Pavel_kr
Sveneld wrote:vcera pri jednom prepadu jsem pouzil stinova zraneni (tedy pouzivam je porad), obet zemrela na devast a poprve sla klasicky zvednout pres stahovaci nuz, probelha nejaka hra a dostali jsme se k rudym npc, tady doslo k prilezitostnemu utoku nebo k sekacku na nasi zvedlou obet, znovu devast, jde o to ze podruhe nesla zvednout (stinove byli samozrejme zapnute)
screen muzu zaslat na vyzadani mailem
chci se zeptat, zda-li je nastavene, ze stinove napodruhe na tu samou obet nefunguji? nebo zauradoval devast? ci slo jen o bug?
zaroven chci podekovat asistujicimu dm za vstricnou pomoc s obeti
Jako " obet "

bych take chtel podekovat DM
kucik wrote:Osobně bych to bral tak. Nevim, jakej názor na to maj otatní.
Myslim ze stinova zraneni se pouzivaji na to aby "obet" sla zvednout, pokud by to utocnik nechtel, tak je vypne....
Re: stinova zraneni
Posted: 11:49 19. Feb 2010
by Sveneld
tak zabit jsem ho nechtel, doslo k tomu diky "automatu" - kdybych byl dole ja sam, tak cilím kam svou zbran vedu..
zahrane uz to nejak je a to ke spokojenosti obou zucastnenych stran, proto bych to nechal byt tak jak to bylo zahrane
Re: stinova zraneni
Posted: 11:50 19. Feb 2010
by Bulvic
kucik wrote:Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.
Re: stinova zraneni
Posted: 12:00 19. Feb 2010
by kucik
Bulvic wrote:
Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.
Já nevim, jestli jsem to už neopravil. Jde o to, že mrtvolu jde zvednout dvěma způsoby a jen jeden dělal problémy.
Re: stinova zraneni
Posted: 12:57 19. Feb 2010
by Luelle
Sveneld wrote:tak zabit jsem ho nechtel, doslo k tomu diky "automatu" - kdybych byl dole ja sam, tak cilím kam svou zbran vedu..
zahrane uz to nejak je a to ke spokojenosti obou zucastnenych stran, proto bych to nechal byt tak jak to bylo zahrane
občas se to prostě nepovede...neodhaneš svou sílu, neodhaneš co oběť vydrží, všechno je možné
necháme, jak to je...ale kdyby to nastalo příště

Re: stinova zraneni
Posted: 14:23 19. Feb 2010
by G14
dulezity je stahovaci nuz a vzkrisit za pomoci nej,mit ho po celou dobu v ruce,radeji jim mrtvolu i sebrat do invu............bez nej se to hold nekdy nevydari.......
Re: stinova zraneni
Posted: 20:33 19. Feb 2010
by Urlraen
Vždycky když jsem použil rozkmitanou dlaň nešel charakter oživit. Navíc pokaždé když si vedu oběť vypínám odpor, ale někdy to oběť neudělá a v souboji mě napadne, potom odvetný útok, který jí zabije způsobí, že nejde oživit (já ji nemám hostile, ale ona ano). Tak nevim jestli to má taky vliv.
Rada: Nezabíjet hnedka svoje oběti, ale promluvit si s nimi, pokud je to možné
PS: Prosím své budoucí oběti, vypínejte si odpor po zajmutí, je to ve vašem zájmu

Re: stinova zraneni
Posted: 22:07 19. Feb 2010
by G14
PS: Prosím své budoucí oběti, vypínejte si odpor po zajmutí, je to ve vašem zájmu
to mas recht!
