Page 1 of 1

Zvyšování útoku

Posted: 10:39 20. Feb 2010
by Radim
Chci se jen zeptat,mnichovi se předpokládám zvedá útočné číslo každým lvl.Na 5 lvl mám mít tedy pokud vezmu v potaz +1 ze síly dohromady +5 ale mám pouze +4.

Kde je tedy chyba?

Díkes

Re: Zvyšování útoku

Posted: 10:45 20. Feb 2010
by ravangorn
Monk dle: http://nwn.wikia.com/wiki/Monk

Base attack bonus: +3/4 levels. Konkrétně na 5. levelu: +3 (+ modifikátor síly) = 4

Re: Zvyšování útoku

Posted: 10:53 20. Feb 2010
by Radim
ravangorn wrote:Monk dle: http://nwn.wikia.com/wiki/Monk

Base attack bonus: +3/4 levels. Konkrétně na 5. levelu: +3 (+ modifikátor síly) = 4
Oká díkes