Zvyšování útoku
Posted: 10:39 20. Feb 2010
Chci se jen zeptat,mnichovi se předpokládám zvedá útočné číslo každým lvl.Na 5 lvl mám mít tedy pokud vezmu v potaz +1 ze síly dohromady +5 ale mám pouze +4.
Kde je tedy chyba?
Díkes
Kde je tedy chyba?
Díkes