Page 1 of 1
Hudební nástroje - loutna
Posted: 12:02 20. Feb 2010
by T'rissafay
Předmět loutna má zvláštní schopnost neomezenou, však po aktivaci se nic neděje, nevím jak to je s ostatními nástroji, ale pokud ta schopnost měla aktivovat nějakou melodii.... tak to nefunguje

Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 15:07 20. Feb 2010
by Tretas
Nevím to jistě, ale měl jsi tu loutnu v ruce? Možná tady bude problém.
Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 15:10 20. Feb 2010
by T'rissafay
Tretas wrote:Nevím to jistě, ale měl jsi tu loutnu v ruce? Možná tady bude problém.
Ano měla... (jinak ta zvlastni schopnost nejde použít

)
Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 19:45 20. Feb 2010
by kucik
Tahle zvlastni schopnost je tam pro pozdejsi doplneni moznosti neco zahrat.
Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 17:00 27. Aug 2010
by Bahnak
tohle mě zajímá, dnes dopoledne jsem sledoval v Ivory tři bardy jak hrajou a myslím že by to pěkně zpestřilo hru, je to jen zatím připravený a nebo stačí někam nahrát kamsi nějakou hudbu v nějakem formátu a provázat...?
Byla by to dobrá vychytávečka... až se někdo bude hoodně nudit...
Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 17:12 27. Aug 2010
by Muthor6
Myslím, že tohle měla na starost Luelle, popisovala svůj progress na chatu a imho se to už blížilo do závěřečné části...ale té kde je konec ...

Re: Hudební nástroje - loutna
Posted: 17:29 27. Aug 2010
by kucik
Ja jsem od Luelle hudbu dostal, ale jeste jsem se nedostal k tomu, abych na tom zacal delat.