Page 1 of 2
Štít víry
Posted: 14:04 20. Feb 2010
by maku
Zdravím,
v popisku tohoto kouzla stojí, že cíl získá +2 k oč +1 za každých 6 úrovní do maxima +5. Mám lvl 7 a po použití kouzla dostanu místo +2 popř. +3 k OČ pouze +1? Kde je chyba?
Re: Štít víry
Posted: 14:38 20. Feb 2010
by hrusi
Přidává to k odražení a ty účinky se nesčítají. Asi nosíš něco si ti přidává bonus k odražení(helmici rukavice plášť prsteny), a proto se to projevuje jen o +1.
Re: Štít víry
Posted: 14:57 20. Feb 2010
by maku
hrusi wrote:....
To je právě to, ještě jednou jsem to teď raději překontroloval .. ale nic takové jsou u svých itemů nenašel.
Re: Štít víry
Posted: 01:37 21. Feb 2010
by Hellcz
maku wrote:hrusi wrote:....
To je právě to, ještě jednou jsem to teď raději překontroloval .. ale nic takové jsou u svých itemů nenašel.
Koukal si i na pásek? Pak mě už jen napadá, že to kouzlo je tu předělané jako spousta jiných klerických.
Re: Štít víry
Posted: 01:55 21. Feb 2010
by maku
Hellcz wrote:maku wrote:hrusi wrote:....
To je právě to, ještě jednou jsem to teď raději překontroloval .. ale nic takové jsou u svých itemů nenašel.
Koukal si i na pásek? Pak mě už jen napadá, že to kouzlo je tu předělané jako spousta jiných klerických.
Jj, koukal jsem na všechny itemy a nikde nic. Teda, ještě je možnost, že jsem slepej (podle doktorky mám nosit brejle no)

Re: Štít víry
Posted: 02:24 21. Feb 2010
by pepa48
imho je tohle kouzlo upravený stejně jako magické roucho, takže +1 AC/5 lvl
Re: Štít víry
Posted: 22:48 17. May 2010
by White wolf
Noo já kouzlo sesílala a efekt nebyl vůůbec žádný což je divné ...po seslání se ani neobjevil typický efekt bublinek nad hlavou a kouzlo mi nedalo absolutně nic a mám 100% jistotu,že nemám nic na tento druh AC páč mám boty obyč,štít velký(z nějakýho důvodu nemůžu pavézu přesto,že mám sílu 18) a brnko ....vše od toho z podsvětí ze začátku cesty postavy tímto světem.
Re: Štít víry
Posted: 23:00 17. May 2010
by kucik
A jses si jistej, ze se kouzlo seslalo? Treba kvuli unave?
Re: Štít víry
Posted: 01:47 18. May 2010
by sandoftime
štít víry je klerikovo kouzlo, tam se selhání za zbroj nezohlednuje a je to jak říká maku, na 18. urovni by to mělo přidat +5 odrazeni, na prvni +2, na šesté +3, na 12. +4
Re: Štít víry
Posted: 08:56 18. May 2010
by White wolf
Jsem si stopro jistá....unavená nebyla a sesílala sem to pro jistotu asi 3x. Klidně to zkusím znovu,ael jak říkám mě se to seslalo a efekt nula....aspoň ze slotu mi ten štít zmizel.
Re: Štít víry
Posted: 07:53 19. May 2010
by White wolf
Tak nevím 4 lvl klerik prodloužený štít víry...efekt nula na sobě měla jen destičkovou zbroj a velký štít od startovního obchodníka.
Re: Štít víry
Posted: 08:05 19. May 2010
by Istvan
pepa48 wrote:imho je tohle kouzlo upravený stejně jako magické roucho, takže +1 AC/5 lvl
Tohle si prectete jeste jednou
Kouzlo bylo specificky upraveno pro Thalii presne jak rika Dm Pepa.
Re: Štít víry
Posted: 11:45 19. May 2010
by White wolf
Hmm a řekne mi někdo kde sou napsaný ty úpravy páč mě by to celkem zajímalo co ještě vše nemůžu používat přesto,že to klasický NWN dovoluje.
Re: Štít víry
Posted: 12:13 19. May 2010
by nomis_b
Re: Štít víry
Posted: 12:40 19. May 2010
by sandoftime
ale tam o štítu víry nic napsáno není