Page 1 of 2

Problém se zobrazením

Posted: 14:24 20. Feb 2010
by Czech_Luthor
Zdravím, mám menší problém... Teda ne já, ale muj bratr, jde o to, že pokaždé když naloguje do hry, objevují se mu takhle určité textury... stejně je to i u zbraní. Nevíte někdo včem je problém.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 14:26 20. Feb 2010
by -RoF-
Špatně nahrané HAKy nebo tak, když sem nahrál špatně HAKy taky mi to tohle dělalo.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 14:30 20. Feb 2010
by Luelle
já měla třeba neutále takhle bílý všechny satyry... pak jsem nainstalovala nejnovější CEP a funguje to normálně

Re: Problém se zobrazením

Posted: 14:47 20. Feb 2010
by Czech_Luthor
Zkusili jsme přehrát HAKy a nic... stejně tak i předělat CEP 2.1 a nejspíš pořád nic... Takže nějaké další nápady?

Re: Problém se zobrazením

Posted: 15:03 20. Feb 2010
by Tretas
Takové problémy můžou být čímkoliv.
Skus si pohrát s nastavením grafiky, mě to pomohlo.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 15:18 20. Feb 2010
by Luelle
já mám cep 2,3

Re: Problém se zobrazením

Posted: 15:48 20. Feb 2010
by Lord_Berserk
typuju ze blbnou stiny . . . vobcas mi to udela ale u me staci jen znova pustit NWN

Re: Problém se zobrazením

Posted: 17:32 20. Feb 2010
by Necrooo
Ja tedy nevim jak vostatni veci, ale zaujaly me ctverecky na strome, jedna se o nejaky svetla ze? To jsem taky mival, kdekoliv jakykoliv svetlo co sem kde nasel tak jsem videl jako blikajici ctverec/obdelnik. Tusim, nejsem si zcela jist, ze pomohl reinstal celych nwn, nahrani znova haků a všeho.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 17:38 20. Feb 2010
by Pajule
měla sem to..a pomohlo zázálohování ovarride , smazat a znova nahrát ;)

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:00 20. Feb 2010
by Modrovousice
Zkus skopčit svou složku s nwn tvému bráchovi do kompu...

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:02 20. Feb 2010
by Tretas
Modrovousice wrote:Zkus skopčit svou složku s nwn tvému bráchovi do kompu...
Ale změnit CD keye...

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:12 20. Feb 2010
by Czech_Luthor
Snažte se překopírovat 15GB :twisted:

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:12 20. Feb 2010
by Tretas
Czech_Luthor wrote:Snažte se překopírovat 15GB :twisted:
Přes externí HDD pokud máš, tak je to hračka. :wink:

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:14 20. Feb 2010
by de Aers
Tretas wrote:
Czech_Luthor wrote:Snažte se překopírovat 15GB :twisted:
Přes externí HDD pokud máš, tak je to hračka. :wink:
Není snažší si propojit vzájemně pc přes síťák ?

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:16 20. Feb 2010
by Tretas
de Aers wrote:
Tretas wrote:
Czech_Luthor wrote:Snažte se překopírovat 15GB :twisted:
Přes externí HDD pokud máš, tak je to hračka. :wink:
Není snažší si propojit vzájemně pc přes síťák ?
Já to skoušel a týden mi nešel net. :mrgreen:
Raději už to řeším vše přes HDD, protože je tu aji super záloha na všechny hry. :)