AI v aréně.
Posted: 14:45 20. Feb 2010
Chtěl bych poprosit zda-li by bylo možné vypnout AI u těch dvou (prodavač lístků a učitel barbarů), je totiž blbý když si tam zkoušíte něco vyvolávat a v případě, že se nepodaří sumona udržet, tak oni dva tam zašnou běha jako pominutý a začnou se do toho prsit a ještě ke všemu to třeba odskáče ten prodavač lístků. Potom si nikdo další nemůže lísky koupit.
Díky moc.
Díky moc.