Page 1 of 1

České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 15:21 20. Feb 2010
by Douragon
Prosím neměl by někdo nějaký nápad jak vyřešit problém s písmeny s diakritikou? Písmena se vůbec nezobrazují nebo se místo nich dělají jiné znaky - > ani popisek postavy nelze napsat.

Předem děkuji za pomoc.

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 17:58 20. Feb 2010
by DenGrasse
Nainstaluj si českej font.

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 21:59 20. Feb 2010
by Douragon
Nepomohlo, nu což už jsem si na to zvykl, ale dík :P Sice popisky postav budou bez diakritiky ale hold se nedá nic dělat.

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 02:54 21. Feb 2010
by DenGrasse
To je divný, mně tohle kdysi dělalo to samý a českej font to spravil... máš ho na správnym místě?

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 08:56 21. Feb 2010
by Douragon
řekl bych že ano, ale mohl bys mi prosím poslat tvůj možná mam stahnutej nějakej špatnej. kdyžtak mi to hoď prosím na mail Douragon@seznam.cz

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 12:26 21. Feb 2010
by Daanri
Skusk tuto cestinu preinstalovat do NWN. Robilo mi to iste v NWN vo W7 a toto pomohlo, frci bez problemov.
nwninst.rar
(3.93 MiB) Downloaded 229 times

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 15:01 21. Feb 2010
by Douragon
Bohužel ani tohle nepomohlo - jako ono to píše š ě á í ý é to jo ale místo ř to napíše "znak prázdné množiny" místo ž to dělá mezeru a místo č to dělé obrácené e s tečkou..

To je fuk,... já už jsem se to nějak naučil číst takže pohoda, ale mockrát díky za ochotu.

Jinak ve hře píšu normálně takže o nic nejde :D a stejně si většinu těch dovedností, spelů a odborností pamatuju.

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 15:43 21. Feb 2010
by Luelle
když nad tím tak přemýšlím... mě se tohle jednou stalo tím, že jsem si dala něco do override.... pomohlo to vyčistit, tím že mi někdo přeposlal svůj override

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 22:49 22. Feb 2010
by Douragon
JJ zkusím to prubnout, mockrát děkuji za ochotu. Jsou tu moc prima lidi ;-)

Re: České znaky v nwn se nezobrazují

Posted: 23:02 22. Feb 2010
by de Aers
Douragon wrote:JJ zkusím to prubnout, mockrát děkuji za ochotu. Jsou tu moc prima lidi ;-)
*pohodí vlasama a laškovně zamrká* To si piš.