Page 1 of 4

Rudné nánosy

Posted: 15:48 20. Feb 2010
by maku
Zdravím, nešlo by nějak upravit to spawnování rudných nánosů? Většinou jsou v dungu na takovém vyvýšeném místě ... většinou má moje postava (předpokládám, že i jiné postavy) se k nim dostat a začít je težit. Většinou postava misto težby začně tak nějak divně do rudného nánosů narázež tělem, jakoby začně pořád běhat. Buď tohle nebo mi postava nějak odmítá těžit, prostě se k te rude postaví, v ruce má krumpáč ale nějak nechce mlátit.

Re: Rudné nánosy

Posted: 18:37 20. Feb 2010
by zachy
To holt musíš jít k nánosu trošku jiným úhlem, nevím proč to tady blbne třeba u rud kovů to je v pohodě

Re: Rudné nánosy

Posted: 18:55 20. Feb 2010
by Necrooo
w,a,s,d to jisti.
Jinak jsem na to upozornoval asi pred rokem uz, chci tim rici, ze to proste neni nijak nalehave asi. Vzdyt pro nas hrace to je par sekund navic nez se postavime jinak k te rude :wink:

Re: Rudné nánosy

Posted: 18:57 20. Feb 2010
by maku
Necrooo wrote:...:
w,a,s,d, mi nepomůže, ty jistoto - aspon mě tedy ne :) Někdy to zkouším i pár minut, což je docela otravné. Jasně, že se nejedná o žádnou zásadní chybu .. ale myslím, že by se mohlo opravovat i to, co ti znepříjemnuje hru. A tohle mezi ty menší potíže patří. Proč s tím něco neudělat, ať nejsou zbytečné potíže.

Re: Rudné nánosy

Posted: 19:36 20. Feb 2010
by kucik
Opravovat se to da tezko, kdyz nenapises, kde kterej rudnej nanos to dela. Prohledavat vsechny lokace kvuli tomu nebudu.

Re: Rudné nánosy

Posted: 19:52 20. Feb 2010
by Bahnak
znam ten problem, sam jsem ho milionkrat resil...
Reseni:
po kliknutí kdy postava bezi misto tezeni a nejak tam nedochazi mackejte klavesu "Q" a nebo "E"
jsou to ukroky do strany, pak znovu kliknete na sutr, postava se k nemu rozbehne z jineho uhlu a driv nebo pozdeji (5-50 pokusu) se vam ho podari natrefit
z 90 procent se postava snazi dostat k sutru a bere to jakoby spatnym smerem a tohl ji obvykle pritukne do toho spravneho smeru.
Zatim se mi nestalo ze by tohle nevyšlo....
Jinak pro kucika:
Neblbne ani jedna ruda kovu, jílu, dreva...(alespon z tech co jsem odzkoušel na povrchu i dole)
Blbnou VŠECHNY šutry (alespon me to zahaprovalo opravdu uplne alespon jednou u kazdeho kaminku co jich na Thalii je)

(nebude to nic lokalniho, spiš nějaka chyba, podle mě je nejak vtipne nastaveny model toho kamene, postava se tam snazi dostat pres takovy ty krystalovy vycnelky a moc ji to nejde, ale po kliknuti ma porad "nasledovat" a snazi se dojit k urcenemu bodu, ale ponevadz je ten model sutru fakt blbej tak se ji to obcas nepovede)

Re: Rudné nánosy

Posted: 19:55 20. Feb 2010
by kucik
Aha, to muze bejt nejaka chyba v modelu. Tezko rict co.

Re: Rudné nánosy

Posted: 12:05 23. Feb 2010
by nomis_b
Jde o to, ze se da tezit "pouze" pod jedinym uhlem. Vetsina rud je vsak u kraje zdi, apod. Pro budouci rozmistovani by se hodilo, kdyby rudy byly uprostred jeskyne (dal od zdi).

Problem vsak stejne pretrva, protoze tento placeabl rud se tezko obiha, a kdzy je to natocene na Sever, a postava jde z jihu, nechce to obejit , ale chce se dostat "skrze " k misto spravneho natoceni.

Lec umisteni dlae od zdi by se hodilo.. nebo pak zmena skriptu, aby se spoustelo tezeni i pri "on attacked" a ne pouze na "on used" (utocit tusim se da ze vsech moznych uhlu natoceni) - ale to je otazka na kucika, zda to takhel jde osetrit.

Re: Rudné nánosy

Posted: 17:11 26. May 2010
by Esuliams
Asi je to kvůli předělání kopání v GS, ale u rudných hornin přestala fungovat animace kopání. Tzn. postavička stojí u horniny, těží horninu, ale sama se s krumpáčem ani nehne

Re: Rudné nánosy

Posted: 08:23 27. May 2010
by nomis_b
Hmpf, to je zajimave.. mozan to souvisi s tim, ze se autoaticky prirazuje akce : "vylezeni ze stinu".

Predelam to na nejake postihy, at to nerusi kopani.

Re: Rudné nánosy

Posted: 08:38 27. May 2010
by maliarda
Já včera kopala a postavička těžila normálně, tzn. mlátila krumpáčem do rudy....

Re: Rudné nánosy

Posted: 08:50 27. May 2010
by nomis_b
hm tak to necham byt... ono vim ze i predtim to nekdy nastartovalo a nekdy ne.

BTW pls muzete nekdo vyzkouset to GS , zda se to opravdu zrusi pls ?

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:43 27. May 2010
by -darkvision-
Kouknu dnes a pisnu, ale vcera odpoledne to Gs nerusilo jeste. Tak jsem myslel ze Kucik to tam jeste nepridal.

Re: Rudné nánosy

Posted: 10:40 27. May 2010
by maliarda
Já to zkoušela večer, a taky nerušilo....

Re: Rudné nánosy

Posted: 16:53 27. May 2010
by -darkvision-
Takze Gs to stale nerusi. To kopani rud, ale co je divne, ze nektere rudne nanosy se daj kopat, vykopes z nich rudu, ale neziskas ji.
Proste to napise: Podarilo se ti vykutat pekny kus rudy xxx. A to je vse, do invu ti uz nic se neprida.