Page 1 of 1

kamy a hobit

Posted: 21:58 20. Feb 2010
by černý vlk
mám monka hobita, který má obouručnost a boj se 2 zbraněmi...když si ale vezmu 2 kamy, má postih pořád -4/-4, i když by měl mít -2/-2...hobitovi se počítá kama jako střední zbraň?

Re: kamy a hobit

Posted: 23:02 20. Feb 2010
by Sapal
Jo, mělo by to tak bejt. Velký nemůže používat, střední používá jako obouruční.

Re: kamy a hobit

Posted: 15:00 21. Feb 2010
by černý vlk
úplně jsem na to zapomněl, postih -4 už za to nestojí, tak se rovnou na to vybodnu no...:( prostě všichni mnichové na kamy přes dextru jedině elfové ;)

Re: kamy a hobit

Posted: 00:00 22. Feb 2010
by sandoftime
nebo tieflingové ;)