Page 1 of 1
kamy a hobit
Posted: 21:58 20. Feb 2010
by černý vlk
mám monka hobita, který má obouručnost a boj se 2 zbraněmi...když si ale vezmu 2 kamy, má postih pořád -4/-4, i když by měl mít -2/-2...hobitovi se počítá kama jako střední zbraň?
Re: kamy a hobit
Posted: 23:02 20. Feb 2010
by Sapal
Jo, mělo by to tak bejt. Velký nemůže používat, střední používá jako obouruční.
Re: kamy a hobit
Posted: 15:00 21. Feb 2010
by černý vlk
úplně jsem na to zapomněl, postih -4 už za to nestojí, tak se rovnou na to vybodnu no...

prostě všichni mnichové na kamy přes dextru jedině elfové

Re: kamy a hobit
Posted: 00:00 22. Feb 2010
by sandoftime
nebo tieflingové
