Page 1 of 2
Webkomixy
Posted: 19:25 21. Feb 2010
by Sobik
Čtete webkomixy? Pochlubte se, doporučte...

Re: Webkomixy
Posted: 19:26 21. Feb 2010
by Sobik
U mě teda rozhodně vede
OOTS.

Re: Webkomixy
Posted: 21:26 21. Feb 2010
by Modrovousice
U mě zase vede Cyanide & Happiness
http://explosm.net/
Re: Webkomixy
Posted: 21:30 21. Feb 2010
by Bahnak
OOTS u me maji samozrejme prvni misto avšak:
http://kotva.nordovo.cz/?id=1
Pro byvale či stavající fantasmagory či dřevárníky povinnost
Re: Webkomixy
Posted: 23:21 21. Feb 2010
by Krata
http://thenoob.winterfell.cz/
u tohodle sem se taky dost nasmál
Re: Webkomixy
Posted: 14:20 24. Feb 2010
by -RoF-
Si to tak pročítám a dost sranda
Tohle mi přesně připomělo Miawill, myslím ta upírka, to chování, reakce a tak.

Re: Webkomixy
Posted: 14:39 24. Feb 2010
by marii
Nikdo nejsme dokonali:)))
Re: Webkomixy
Posted: 15:05 24. Feb 2010
by Xantipa
marii wrote:Nikdo nejsme dokonali:)))
to si vždy říkám se Zarion, když se objeví v chrámu s koněm na hlavě

Re: Webkomixy
Posted: 18:01 24. Feb 2010
by Necrooo
Sobik wrote:U mě teda rozhodně vede
OOTS.

Cetl jsem hulkovy rad do doby nez nastaly problemy s autorstvim, ujizdel jsem na tom dost a do noci cetl a cetl, nez mi padala hlava na klavesnici
EDIT: No tak drevaky a The noob si proctu. To bude chtit hodne noci a hodne kavy

Re: Webkomixy
Posted: 20:03 25. Feb 2010
by nomis_b
Hm, myslim ze tenhle ten dil vystihuje presne i Thalii :
http://thenoob.winterfell.cz/strip037.html
EDIT: musim doplnit jeste o tohle
http://thenoob.winterfell.cz/strip055.html
Re: Webkomixy
Posted: 13:35 02. Mar 2010
by -RoF-
Sobik wrote:U mě teda rozhodně vede
OOTS.

Dík za ten komiks, já vážně umírám smíchy
Zamiloval sem si tam tu upírku, je úžasná
http://oots.cz/main.php?item=7&view=118
http://oots.cz/main.php?item=7&view=124
http://oots.cz/main.php?item=7&view=129
Fakt dobré

Re: Webkomixy
Posted: 23:58 14. Mar 2010
by Bahnak
Belkar Forever!!!!
Re: Webkomixy
Posted: 03:05 15. Mar 2010
by sandoftime
Bahnak wrote:Belkar Forever!!!!
jj je to frajer
"Belkare použij léčivej svitek."
"Co? Mám ho s ním dorazit?"
"Ne, vyléčit Belkare..."
"Copak sem kouzelník? Já neumim používat svitky."
"Belkare jsi hraničář, to ti nic neříká?"
"Jako že ho můžu mlátit dvěma svitkama najednou?"
Re: Webkomixy
Posted: 16:19 23. May 2010
by Bahnak
tak mě napadlo, můj oblíbený webkomiks:
http://feministky.cz/
sice v něm nejsou moc obrázky (díkybohu), ale zato je u něj o to větší zábava

Re: Webkomixy
Posted: 16:24 23. May 2010
by Luelle
Bahnak wrote:tak mě napadlo, můj oblíbený webkomiks:
http://feministky.cz/
sice v něm nejsou moc obrázky (díkybohu), ale zato je u něj o to větší zábava

já se občas stydím, co jsou slepice schopný stvořit
