Page 1 of 2

Kridla tieflinga

Posted: 21:33 21. Feb 2010
by zachy
Zdravim, chtel bych vedet jaky typy plastu kridla zakryvají a ktery nezakryvaji.
Me to totiz nezobrazuje kridla u zadneho plaste ale ostatnim hracum to u nekterych plastu moje kridla zobrazi? :?

Re: Kridla tieflinga

Posted: 21:39 21. Feb 2010
by kucik
Dela to prvnich par modelu plastu z cloakmodels.2da Ostatni to nemaji nastaveno.

Re: Kridla tieflinga

Posted: 12:48 22. Feb 2010
by zachy
OK dik, ale stejne nemam moznost to vyzkouset, protoze me se nezobrazujou kridla u vsech plastu, pricemz jsem se ptal jednoho hrace zda jdou videt a on rikal ze ano... Co s tim? nechtel bych se pak prochazet po Karathe s kridlama :D

Re: Kridla tieflinga

Posted: 13:03 22. Feb 2010
by de Aers
zachy wrote:OK dik, ale stejne nemam moznost to vyzkouset, protoze me se nezobrazujou kridla u vsech plastu, pricemz jsem se ptal jednoho hrace zda jdou videt a on rikal ze ano... Co s tim? nechtel bych se pak prochazet po Karathe s kridlama :D
Nehraj tieflinga a máš to :P

Re: Kridla tieflinga

Posted: 13:51 22. Feb 2010
by kucik
Možná je ještě nějaký nastavení v nwnplayer.ini nebo nwn.ini. Mrkni tam.

Re: Kridla tieflinga

Posted: 10:23 23. Feb 2010
by zachy
Hm.. hledal jsem hledal jsem... ale nenasel jsem... zkousel jsem i "upravit" nwn.ini vytahnutim vsech detailu na top ale jak jsem si myslel nic :)
Rada: nezkousejte to v Karathe severni brane u koni... sekala se mi i mys :D

Re: Kridla tieflinga

Posted: 11:13 23. Feb 2010
by kucik
Co třeba nwnplayer,ini: Visible Cloaks=1 ?
Nemáš v override nějakej .2da soubor?

Re: Kridla tieflinga

Posted: 12:11 23. Feb 2010
by zachy
kucik wrote:Co třeba nwnplayer,ini: Visible Cloaks=1 ?
Nemáš v override nějakej .2da soubor?
Visible Cloaks=1 mám
v override mam jen soundset.2da
v override_bak jich mám víc mno ale prd se v tom vyznám...

Re: Kridla tieflinga

Posted: 13:07 23. Feb 2010
by Xantipa
zachy wrote:
kucik wrote:Co třeba nwnplayer,ini: Visible Cloaks=1 ?
Nemáš v override nějakej .2da soubor?
Visible Cloaks=1 mám
v override mam jen soundset.2da
v override_bak jich mám víc mno ale prd se v tom vyznám...

spolehlivě nějsou vidět u velmistrovského pláště. Jestli chceš, tak Aysha jich má několik, může ti jeden klidně darovat :)

Re: Kridla tieflinga

Posted: 14:49 23. Feb 2010
by Luelle
a když už nic prostě si udělat textové makro

/tk *křídla ani ocas nejsou vidět* a klikat a klikat a klikat

Re: Kridla tieflinga

Posted: 15:02 23. Feb 2010
by kucik
Sorry, ale křídla jsou vidět. Naznám plášť, kterej by zamaskoval takovou velkou věc, aniž bys vypadal jako hrbáč od Matky Boží.

Re: Kridla tieflinga

Posted: 15:03 23. Feb 2010
by G14
Luelle wrote:a když už nic prostě si udělat textové makro

/tk *křídla ani ocas nejsou vidět* a klikat a klikat a klikat
spis neco ve smyslu -ten hrbol pod plastem to nejsou kridla,ja sem proste zdejsi hrbac a chodit shrbeny..... :mrgreen:
by me zajimalo jak se muzou kridla ututlat,ocas jeste teda pochopim........ :wink:
btw: fandim tieflingum! :twisted:

edit:Kuciku tys me predbehl :mrgreen:

Re: Kridla tieflinga

Posted: 15:12 23. Feb 2010
by -RoF-
*Drží si popruhy co má přes ramena, jak vidno na zádech má velký batoh a přes něj přehozený plášt*

:wink:

Re: Kridla tieflinga

Posted: 15:50 23. Feb 2010
by Aliik
-RoF- wrote:*Drží si popruhy co má přes ramena, jak vidno na zádech má velký batoh a přes něj přehozený plášt*

:wink:

heh asi takhle co? :D

http://www.youtube.com/watch?v=HDH3PbUr ... re=related

(musí se přeskočit až tak na 01:12)

Re: Kridla tieflinga

Posted: 17:36 23. Feb 2010
by zachy
To nejsou krídla to je velkej batoh plnej rudy :D