Page 1 of 1

očarovaní zbraní

Posted: 19:08 22. Feb 2010
by černý vlk
k mé hrůze mě napadlo...dá se ještě očarovat zbraň, která kvůli vzhledu byla vyměněna za zbraň toolsetovou? doufám že ano, protože jinak by to bylo hodně špatné :(

Re: očarovaní zbraní

Posted: 19:16 22. Feb 2010
by Sobik
Nejde.

Re: očarovaní zbraní

Posted: 19:20 22. Feb 2010
by černý vlk
hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(

Re: očarovaní zbraní

Posted: 18:35 23. Feb 2010
by nomis_b
černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(
to sem teda asi jelen, ze to nechapu.

nejjednodusi reseni:
nechej si udelat uplne nove ocarvane craftove kamy .
Udelej si uplne stejne v toolu a kontaktuj DM o vymenu.
Za stare si sezen od Dm prachy zpet (kdyz uz ho stejne Dm budes shanet pro predani veci z toolsetu)

Re: očarovaní zbraní

Posted: 18:46 23. Feb 2010
by černý vlk
nomis_b wrote:
černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...

dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý :(
to sem teda asi jelen, ze to nechapu.

nejjednodusi reseni:
nechej si udelat uplne nove ocarvane craftove kamy .
Udelej si uplne stejne v toolu a kontaktuj DM o vymenu.
Za stare si sezen od Dm prachy zpet (kdyz uz ho stejne Dm budes shanet pro predani veci z toolsetu)
no, to není nejjednodušší řešení protože:
1) jedná se o meteor kamy, rudu neseženu už
2) kovář je dělal dost dlouho, znovu ho otravovat to je věčnost :(

já to udělal takhle:
1) očarování jsem si nechal udělat na jiné kamě (obyčejné a kraftové)..ted jen čekám až bude někdo ochotný z řad DM ve jře a vyměním připravenou toolsetovou kamu očarovanou za tu co mám ve hře "pokaženou" a craftovou očarovanou

Re: očarovaní zbraní

Posted: 18:53 23. Feb 2010
by hrusi
Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)

Re: očarovaní zbraní

Posted: 18:53 23. Feb 2010
by černý vlk
hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné

Re: očarovaní zbraní

Posted: 18:57 23. Feb 2010
by hrusi
černý vlk wrote:
hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné
Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.

Re: očarovaní zbraní

Posted: 19:06 23. Feb 2010
by černý vlk
hrusi wrote:
černý vlk wrote:
hrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu) :)
je to naprosto stejné
Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.
no to bych rád, ale nikde nikdo :p

Re: očarovaní zbraní

Posted: 19:37 24. Feb 2010
by hrusi
Když jsem něco potřeboval tak jsem Dm většinou sehnal ten den a ještě ten den se to vyřídilo nebo jsme se domluvili na druhej den, takže se málo snažíš. Buď rád, že jsi nehrál na nejmenováným serveru, kde mají Dm úplně opačný přístup než tady.

Re: očarovaní zbraní

Posted: 21:11 24. Feb 2010
by černý vlk
hrusi wrote:Když jsem něco potřeboval tak jsem Dm většinou sehnal ten den a ještě ten den se to vyřídilo nebo jsme se domluvili na druhej den, takže se málo snažíš. Buď rád, že jsi nehrál na nejmenováným serveru, kde mají Dm úplně opačný přístup než tady.
njn, nechci nikoho moc rušit / otravovat..nejsem zvyklý, že by se mi DM nějak věnoval (radši zdůrazním, že to neberu jako výtku)

Re: očarovaní zbraní

Posted: 20:05 25. Feb 2010
by kucik
Obvykle ve hre nejaky DM je (s holedem na to, ze vetsina chodi do prace a do skoly). Pokud neresi nejaky problem, tak se DM snazi ozvat. Spis se mi stava, ze nekdo napise do DM kanalu a pak nereaguje.