očarovaní zbraní
Posted: 19:08 22. Feb 2010
k mé hrůze mě napadlo...dá se ještě očarovat zbraň, která kvůli vzhledu byla vyměněna za zbraň toolsetovou? doufám že ano, protože jinak by to bylo hodně špatné 
to sem teda asi jelen, ze to nechapu.černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...
dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý
no, to není nejjednodušší řešení protože:nomis_b wrote:to sem teda asi jelen, ze to nechapu.černý vlk wrote:hmm...tak tím pádem jsem přišel o ty kamy, které Ghorin včera koval pro Nulieth...
dotaz k DM: šlo by to udělat tak, že bych nechal očarovat jiné kamy a tyto očarované + ty co již nejdou očarovat bych vyměnil za toolsetové?
zkusil jsem zadat to očarování..takže budu mít tu kamu z daného kovu předělanou z toolsetu a kamu co ponese to očarování a pak to v toolsetu sjednotím, prý by to neměl být problém (jen řešení technického nedostatku), tak jsem zvědavý
nejjednodusi reseni:
nechej si udelat uplne nove ocarvane craftove kamy .
Udelej si uplne stejne v toolu a kontaktuj DM o vymenu.
Za stare si sezen od Dm prachy zpet (kdyz uz ho stejne Dm budes shanet pro predani veci z toolsetu)
je to naprosto stejnéhrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu)
Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.černý vlk wrote:je to naprosto stejnéhrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu)
no to bych rád, ale nikde nikdo :phrusi wrote:Tak to jo to jsem nevěděl. Ale spíš se domluv konkrétně s nějakým Dm.černý vlk wrote:je to naprosto stejnéhrusi wrote:Předpokládam, že nevyjde nastejno očarovat meteorický kamy a normální kamy, kakže by to asi neprošlo. (teda za mýho předpokladu)
njn, nechci nikoho moc rušit / otravovat..nejsem zvyklý, že by se mi DM nějak věnoval (radši zdůrazním, že to neberu jako výtku)hrusi wrote:Když jsem něco potřeboval tak jsem Dm většinou sehnal ten den a ještě ten den se to vyřídilo nebo jsme se domluvili na druhej den, takže se málo snažíš. Buď rád, že jsi nehrál na nejmenováným serveru, kde mají Dm úplně opačný přístup než tady.