Page 1 of 1

Úprava zbraní v toolu

Posted: 16:06 23. Feb 2010
by Sobik
Lidi probohy, upravujte si zbraně v toolu až po očarování, případně vůbec. Zbraně z toolsetu NEJDOU očarovat, ani prodat NPC výkupčímu. Díky. :)

Re: Úprava zbraní v toolu

Posted: 16:11 23. Feb 2010
by Necrooo
Sobik wrote:Lidi probohy, upravujte si zbraně v toolu až po očarování, případně vůbec. Zbraně z toolsetu NEJDOU očarovat, ani prodat NPC výkupčímu. Díky. :)
Klííííd 8)
Viděl bych to asi takto, pokad někdo ma zbran z toolu jiz a chce si ji ocarovat, tak at si tu samou zbran koupí od kováře za další prachy.
A tamtu at si treba hodi do kose. Proste to ze mate neco z toolu hold neco stoji. 8)
Můj názor jen. :oops: