Page 1 of 1
Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 10:44 24. Feb 2010
by Modrovousice
Ahoj, kamarád má problém s nwn. Blbne mu grafika ve hře, ale je taky možné, že tam haraší 64bitové windowsy 7. Grafiku má Atinu HD 4570, a snad u ní i nejnovější ovladače. Co s tím?
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 10:48 24. Feb 2010
by Daanri
Jak mu blbne? Urcite ma najnovsie ovladace?
Urcite nech poskusa ovladace. Ja mam taky atinu, osobne som vyskusal niekolko ovladacov kym som nasiel tie spravne. Nakoniec s tymito najnovsimi to bezi vcelku bez problemov. A taky frcim na W7 64bit.
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 10:49 24. Feb 2010
by kucik
Skoro by se chtělo napsat: vyhodit ATInu, koupit použitelnou grafiku, smazat win7 naistalovat operační systém. Ale chápu, že tohle slyšet nechceš
Co přesně znamená, že mu blbne?
Zkus nějaké ty režimy kompatibity (něco takového ty wokna mívaly).
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 11:03 24. Feb 2010
by zachy
Modrovousice wrote:Ahoj, kamarád má problém s nwn. Blbne mu grafika ve hře, ale je taky možné, že tam haraší 64bitové windowsy 7. Grafiku má Atinu HD 4570, a snad u ní i nejnovější ovladače. Co s tím?
já mám Win 7 64bitový
mám ATInu Hd 4670 takze temer stejny

(předpokládám že NB (asi MSI dokonce ne?) kde máš mobility radeon)
rada:
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
zde si stáni potřebný ovladače dle OS a přesnýho názvu řady grafiky
pokud to nebude fungovat tak zkus ještě trošku rejpat ve Windowsackejch aktualizacích... zkus si to aktualizovat přes ně automaticky
Poslední..
pokud, to pořád nepujde zkus si stáhnout ATI catalyst control center nebo tak nějak
případně pokud jste NWN kopírovali z jinýho PC tak smažte nwn.ini a nwconfig.ini
Taky mě to blblo ale už dobrý...
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 11:18 24. Feb 2010
by de Aers
Vyhodit ATInu, pořídit nVidii.
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 11:22 24. Feb 2010
by zachy
de Aers wrote:Vyhodit ATInu, pořídit nVidii.
Nevím co se ti na ATInách nelíbí? já jsem s ní naprosto spokojenej...
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 11:26 24. Feb 2010
by Daanri
de Aers wrote:Vyhodit ATInu, pořídit nVidii.
Taketo rady naozaj pomozu a poskytuju konstruktivne riesenie.

Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 18:49 24. Feb 2010
by de Aers
Já vím, jen rýpu

Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 19:22 24. Feb 2010
by Bahnak
de Aers wrote:Vyhodit ATInu, pořídit nVidii.
nVidii nepořizovat... občas u NWN taky blbne... (viz. koš)
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 21:37 24. Feb 2010
by de Aers
Bahnak wrote:de Aers wrote:Vyhodit ATInu, pořídit nVidii.
nVidii nepořizovat... občas u NWN taky blbne... (viz. koš)
Zatim mi to neblblo ani jednou

Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 12:01 25. Feb 2010
by zachy
Koukám že tady se NWN bere jako nejkvalitnější benchmark grafickych karet

Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 17:53 28. Nov 2010
by Magratela
Zdarvim,
Prosim o radu.
Na nove zakoupenem notebooku s Windows 7, 64 bit a grafarnou Ati radeon HD 5470 mam problem, ze me to nechce pustit do hry.
Pri vybrani postavy a cekani na nalogovani do hry to skonci tak centak pred koncem loadovaci listy a hra se zastavi a pak spadne.
Dale je taky problem, ze hra na zacatku nejde odcvakat ale musi se pockat az odjedou vsechny reklamy, jinak pri odcvaknuti opet spadne.
Stahnul jsem posledni ovladac dle vyrobce.
Kdyby nekdo vedel co s tim, budu jen rad.
Diky predem.
M.
Re: Grafika nebo Win 7 x64??
Posted: 22:27 28. Nov 2010
by Sorrow
Magratela wrote:Zdarvim,
Prosim o radu....
Diky predem.
M.
Vyřešeno