Page 1 of 1

Pár připomínek ke koním

Posted: 16:23 07. Jul 2007
by photter
když projede kůň vodou, někdy se zpomalí trvale - někdy ne, budu eště testovat, pomůže sesednout/nasednout
když postavím koně na zadní (emoce "tančit"), zůstane mi levá ruka mimo postavu, jakoby "nad" - pomůže sesednout/nasednout
když plujete s koněm lodí, musíte na něm sedět, jinak zůstane na lodi na místě odplutí - mě bylo blbý jet na koni po schodech na můstek a stálo mě to tisicovku, musel sem se pro něj vracet :?

Posted: 02:07 08. Jul 2007
by Kiri
S lodi nevim, tam kdyz uz to vis tak se stim da pocitat...co se tyce vody obcas do dela i postava sama..myslim, ze tu nekdo rikal, ze se staci vratit probehnout to znova a mas klid, no a emoce...kone sou dost nedomakany si myslim...zkusl bych pouzit fantazii a tu ruku videl tam kde ma byt..

Posted: 12:03 08. Jul 2007
by photter
však to taky nepíšu do bugů, s tim se dá v pohodě žít, jenom aby ostatní věděli a počítali s tím ;)

Posted: 17:28 08. Jul 2007
by 566344
Hlavne aby misto ruky neztraceli hlavu. :P