Page 1 of 1
Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:38 25. Feb 2010
by hrusi
Na stránkách je uvedeno:
Silnější magická zbraň, magické roucho:
-dává bonus vylepšení +1/5 úrovní (max. +5)
Při seslání, ale dává jen bonus vylepšení +2. Mam to vyzkoušeno jak na obyčejné zbrani bez jakých koliv bonusů, tak i na zbrani vylepšený.
Jinak lehce tušim, že to roucho taky blbne a dává taky jen +2 nějaký zbroji nebo štítu.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:22 25. Feb 2010
by Lynx23
tj. nesouhlasí to s tvým lvlem?
já koukal sem
http://nwn.wikia.com/wiki/Greater_magic_weapon
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:24 25. Feb 2010
by Sorrow
+1/5 znamena ze dostanes kazdej 5 level +1 navic.
Zmena nastava teda na 5/10/15/20/25 levelu.
Takze jestli mas do 14 levelu +2, je to v poradku.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:29 25. Feb 2010
by G14
nesetkala sem se s problemem u tohodle kouzla,u me fungovalo jak ma

Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 18:30 25. Feb 2010
by hrusi
No tak to je teda divný, protože já mam jak počete sesilatelů (konkrétně 15) tak počet levlů dostatečenej na to, abych měl bonus vylepšení +3, ale to kouzlo mi prostě dá jen +2.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 18:57 25. Feb 2010
by nomis_b
caster lvl neni to stejne jako tvuj lvl.
tedy napr. 10 kouzelniku 5 mnichu je pouze 10 caster lvl.
to asi tak kde je zakopanej pes tusim...
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 20:10 25. Feb 2010
by hrusi
Asi jsem to špatně napsal, ale sesilatelů mam taky dost, abych dostal bonus +3.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 20:28 25. Feb 2010
by Necrooo
A nemas nahodou treba zakladni zbran +1 uz?
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 20:38 25. Feb 2010
by hrusi
Necrooo wrote:A nemas nahodou treba zakladni zbran +1 uz?
Zkoušel jsem to i ny obyčejným kladivu. A stejně by mi to na tý +1 mělo vypsat +3 dočasné, ale ono nic, ani bonus k útoku se nezvedne tak jak má.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 07:41 26. Feb 2010
by Bahnak
Tak jsem se na to koukl a řešíte tu kraviny:
Kouzlo na Thalii funguje odlišně než v obyč NWN
Kolik máš LVL ať to rozlousknem?
5. lvl +1bonus
10. lvl +2 bonus
15. lvl +3 bonus
atd...
Počítají se jen lvly kouzelného povolání jak psal nomis
(tzn. pokud jsi řízlý fighterem, nepiš nám tvuj lvl, ale lvl kouzelneho povolání)
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 07:43 26. Feb 2010
by Bahnak
Necrooo wrote:A nemas nahodou treba zakladni zbran +1 uz?
i kdyby měl zbraň + 5 tak by se na ni po zakouzleni mel objevit popisek +3 dočasné
(příklad) ... zbraní to být nemůže...
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:07 26. Feb 2010
by Sorrow
Bahnak wrote:Tak jsem se na to koukl a řešíte tu kraviny:
Kouzlo na Thalii funguje odlišně než v obyč NWN
Kolik máš LVL ať to rozlousknem?
5. lvl +1bonus
10. lvl +2 bonus
15. lvl +3 bonus
atd...
Počítají se jen lvly kouzelného povolání jak psal nomis
(tzn. pokud jsi řízlý fighterem, nepiš nám tvuj lvl, ale lvl kouzelneho povolání)
Ale Plho, my uz se tady o tom delsi dobu bavime

Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:34 26. Feb 2010
by nomis_b
vyreseno, hrusi neumel pocitat...

(vyridili sme to PM a screeny)
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 17:52 26. Feb 2010
by hrusi
Ještě, že většina neví kolik mi je.
Edit: Ale neříkejte, že vám to nevrtalo hlavou.
