Page 1 of 1

Problém s haky

Posted: 09:45 27. Feb 2010
by Gloirin
Ahoj,

dnes jsem se chtěl přiopjit na Thalii, jenže to na mě vyhrkolo, že to nepujde kvůli dvoum hakům které prý nemám. Zjistil jsem že je opravdu nemám, idkyž včera jsem hrál bez problému. Znova jsme ztáhnul haky a ty dva haky tam nebyly ... :?

Re: Problém s haky

Posted: 09:52 27. Feb 2010
by maku
Cituji..."Velké změny se udály v Dorenském hvozdu. Pod taktovkou Cairona les ožil a vyjevil nová, dosud neznámá zákoutí a spletité cesty.

Jelikož změny byly zásadnějšího rázu, je třeba si stáhnout následující haky:

http://thalie.pilsfree.cz/download/upda ... ain2_2.zip
http://thalie.pilsfree.cz/download/upda ... fg_1_7.zip

Zároveň můžete zítra smazat haky thalie_main2.hak a thalie_cfg_1_5.hak" Chce to číst novinky:)

Re: Problém s haky

Posted: 10:02 27. Feb 2010
by Gloirin
Ten odkaz je neplatný .... nepošlete mikde to teda stáhnut ?

Re: Problém s haky

Posted: 10:06 27. Feb 2010
by maku
Jsou v novinkách... ale dobře, dal jsem ti je i sem...

Re: Problém s haky

Posted: 12:22 27. Feb 2010
by -RoF-
Aktualizovali byste prosím i WB modul Thalie? Sem si chtěl upravit helmu, ale ten modul se mi neotevře. Asi nebere ty nové haky a hledá ty staré.

Díky :wink:

Re: Problém s haky

Posted: 13:10 27. Feb 2010
by Nalkanar
Jen estetická chybka - nejdou vidět pláště..aspoň takové ty obyčejnější bez bonusů :D

Re: Problém s haky

Posted: 16:49 27. Feb 2010
by hrusi
Nalkanar wrote:Jen estetická chybka - nejdou vidět pláště..aspoň takové ty obyčejnější bez bonusů :D

Pravda mě taky.

Re: Problém s haky

Posted: 17:42 27. Feb 2010
by Sobik
Ten můj taky není vidět. :)

Re: Problém s haky

Posted: 00:07 28. Feb 2010
by G14
co jsem zjistila tak obycejne plaste opravdu nejsou videt,ovsem lepsi plaste s vlastnostmi videt zjevne jsou..... :oops:

Re: Problém s haky

Posted: 15:17 28. Feb 2010
by monstera
G14 wrote:co jsem zjistila tak obycejne plaste opravdu nejsou videt,ovsem lepsi plaste s vlastnostmi videt zjevne jsou..... :oops:
Pokud postava má vlastnosti které ji plášť má dodat, pak mi nevadí, že plášť není vidět. Horši by bylo, kdyby nebylo vidět oblečení včetně spodního prádla......

Re: Problém s haky

Posted: 16:42 28. Feb 2010
by Prometheus
K tym plastom sa pridavam, fakt ich neni videt.
Dalej v Doubkove su teraz nejake divne vchodove dvere.
A Alwariel pristav - lod do Karathy je pod vodou.Aspon bola po poslednom restarte.

Re: Problém s haky

Posted: 17:07 28. Feb 2010
by G14
jo ted tam stojim a ta lod j eopravdu pod vodou,dlouze sme premysleli zda s ni plout,ale nakonec kamarad usoudil ze to je ponorka tak to pujde :mrgreen: jinak normalne funguje :wink:

Re: Problém s haky

Posted: 22:32 28. Feb 2010
by kucik
No jo, nejak tam stoupla voda :)

Lode, plaste a dvere opraveny. Staci stahnout jeste jednou ten cfg hak.