Page 1 of 1
Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 21:13 27. Feb 2010
by hrusi
Mam takovej dotaz.
Je adekvátní, aby lektvar léčení kritickejch a lektvar na léčení vážnejch zranění léčily skoro stejný počet HP a přitom je mezi nima cenovej rozdíl skoro 3x?
Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 21:18 27. Feb 2010
by kaz
jj je to tak uz moc dlouho, proto nema cenu kupovat lektvary krit. zraneni. Mozna je to chyba, ale ted kdyz je hafo alchymistu, tak to asi nema cenu resit. Proste i NPC si chteji namastit kapsu

Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 21:29 27. Feb 2010
by hrusi
Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 22:44 27. Feb 2010
by černý vlk
lektvar kritického léčení lépe chutná, vyrábí se z prvotřídní vody a obsahuje vyvážený obsah minerálů..po fyzické námaze ideální nápoj...
Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 11:18 28. Feb 2010
by hrusi
Jsem si nějak nevšimlnu, že by ho běžně chlastali třeba v hospodě v Ivory.

Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Posted: 12:03 28. Feb 2010
by černý vlk
hrusi wrote:Jsem si nějak nevšimlnu, že by ho běžně chlastali třeba v hospodě v Ivory.

v hospodě se pije alkohol...ale už žádný OT, omlouvám se
