Page 1 of 1

Prekupnik v Karathe

Posted: 21:52 01. Mar 2010
by Lidda
Dneska jsem v Karathe prodala prekupnikovi svitky a kameny v hodnote kolem 1.5k. Zmizely z truhly, po nejaky dobe jsem se sla podivat do banky a mela jsem tam jen muj vklad. Prekupnik nema v invu ani jeden z itemu co jsem mu prodala a ja nemam penize.

DM Ravangorn mi dal 1500g, ktery samozrejme vratim, kdyz se zjisti, ze chyba byla nekde na moji strane.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 08:41 02. Mar 2010
by kucik
Divny, jeste jsem s takovou chybou vazne nesetkal.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 09:47 02. Mar 2010
by maliarda
Svitky a kameny kupovala Thea... kus byl za jeden zlatý

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 10:00 02. Mar 2010
by kucik
Zahada vyresena.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 21:07 02. Mar 2010
by Necrooo
kucik wrote:Zahada vyresena.
Nerekl bych.
Pro Autora tohoto topicu:

Jak postupovat u obchodnika:
1) Das veci do truhly.
2) zacnes mluvit s obchodnikem a on ti nabidne nejakou cenu (kuprikladu ze to je za 1zl)
3) Ty misto abys dal/dala odpoved "..zlatych" zmacknes enter, napises do chatu trebas 200, znova enter a pak najedes na odpoved "..zlatych" a tim kdyz to nekdo koupi dostanes tolik zlatych.
Nelekej se toho ze tam neco das za 200zlatych a on to bude prodavat kupříkladu za 250zlatych, dava si svoji prirazku.

Problem, tedy jak to vidim ciste hypoteticky ja, je v tom, nebo byl ze autor tohoto topicu nevedel jak dany prekupnik funguje. Proto svitky ktere mely hodnotu trebas 1500zlatek (nekde se psalo i s kamenama) se daly koupit za vela malou penezni hodnotu.

Ted bych si dovolil Kuciku rici ze to je az vyresene.
Ale nekamenovat, sem lehce rekneme, po sichte a nejak celkem nejsem ve fázi mocného myšleni 8)

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 11:33 03. Mar 2010
by kucik
ok, akorat premejslim, kam dat nejakej dukladnejsi navod. Prislo mi to celkem jasny z toho, co obchodnik rika.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 11:48 03. Mar 2010
by -RoF-
V souvislosti s překupníkem je pozor si dát i na jednu věc. Nevím jestli se stala i někomu jinému.

Když sem naházel věci do bedny, tak pak nahlásím cenu třeba 250zl a už jen klikám další, další a on sám dává vše za 250. Ale když třeba napíšu něco za postavu, třeba pozdravím někoho kdo jde kolem. Tak se to přeruší a při dalším kliknutím na "další" v nabídce překupníka už tu věc dá za 1 zlatku.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 12:59 10. Jun 2010
by Lidda
-RoF- wrote:V souvislosti s překupníkem je pozor si dát i na jednu věc. Nevím jestli se stala i někomu jinému.

Když sem naházel věci do bedny, tak pak nahlásím cenu třeba 250zl a už jen klikám další, další a on sám dává vše za 250. Ale když třeba napíšu něco za postavu, třeba pozdravím někoho kdo jde kolem. Tak se to přeruší a při dalším kliknutím na "další" v nabídce překupníka už tu věc dá za 1 zlatku.
To bylo presne to, co se mi stalo. Itemy jsem v jeho invu nenasla protoze je nekdo okamzite zkoupil, nasazela jsem je tam za 1g, i presto, ze jsem mu zadavala cenu, jakou bych si prala :wink:
Mozna jsem zaplasila a septala jsem, nebo jsem mluvila ze stealthu, ale nejsem si jista, jestli tohle ten rozhovor ovlivni.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 13:15 10. Jun 2010
by kucik
Pokud tě obchodník nevidí a neslyší, tak ani neví, jakou cenu říkáš.

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 15:45 10. Jun 2010
by KaTo
To samé platí v bance. Nesmíš mít Hide, jinak si nevybereš/neuložíš peníze 8) .

Re: Prekupnik v Karathe

Posted: 16:59 10. Jun 2010
by Lidda
Jojo, tohle uz jsem casem zjistila :) Jen me to na zacatku trochy vyplasilo.
Takze zadnej bug, zadnej problem. IBTL :p