Page 1 of 2
Smrt?
Posted: 08:25 02. Mar 2010
by Firefox_
Může mi někdo vysvětlit, proč když se naloguju po pár dnech, tak se místo na Univerzite objevim v Podsvětí?
Nemohl by se na to nekdo podivat a v nejlepsim pripade me vytahnout?

Re: Smrt?
Posted: 15:00 02. Mar 2010
by Tretas
Napadá mě jen jestli jsi před posledním odlogem nezemřel (cca -1 hodinu) a mohlo tě to hodit zase zpět.
Re: Smrt?
Posted: 15:05 02. Mar 2010
by Firefox_
V dungeonu jsem byl, ale nezemrel.
Re: Smrt?
Posted: 17:52 02. Mar 2010
by Arsen
No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Re: Smrt?
Posted: 19:26 02. Mar 2010
by hrusi
Arsen wrote:No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Neobjevil by se tam v tomhle případě jak říkáš napřed logování tý lokace(dungu), pak je krátkej problik a logování do podsvětí?
Možná, že se firefox zrovna nedíval na monitor a tohle jak píšu prošvihnul. Bylo by to možný?
Re: Smrt?
Posted: 21:38 02. Mar 2010
by Firefox_
a) Ten dungeon byl asi 30minut pred odlogem
b) Na ten monitor jsem koukal hodilo me to rovnou do Podsveti
Re: Smrt?
Posted: 22:33 02. Mar 2010
by Daanri
A nepride vam nelogicke sa odlogovavat v dungeone? Odlogovavam sa tam kde je to bezpecne.
EDIT: PARDON - teraz som si to precital este raz a pozeram, ze si sa odlogoval niekde inde. Ono divne je ze niekomu sa stava ze sa niekde odlogne a potom sa logne niekde inde. Mne sa to napriklad este nikdy nestalo - kde som sa nalogoval tam som sa aj objavil.
Re: Smrt?
Posted: 22:46 02. Mar 2010
by Tretas
Určitě se tohle stává. A nejhůř dopadne člověk, který se odlogne a pár minut na to je pád serveru. To je server schopný dotyčného hodit i o několik desítek lokací zpět.
Re: Smrt?
Posted: 22:51 02. Mar 2010
by Daanri
No to ze padne server a hodi ta to spat chapem, ale nerozumiem ked sa odlognes a hodi ta to niekde mimo.
Re: Smrt?
Posted: 00:02 03. Mar 2010
by Arsen
hrusi wrote:Arsen wrote:No celkově by se mohlo vyřešit ukládání postavy, přece jenom odlognout na jednom místě a po lognutí se objevit úplně jinde.
Tady jestli seš v dungu, tak se nejspíš stalo to, že jakoby než ses lognul tak tě zabili a tím pádem ses objevil v podsvětí. Něco jako, když ti to padne tak postavička je taky ještě ve hře chvíli.
Neobjevil by se tam v tomhle případě jak říkáš napřed logování tý lokace(dungu), pak je krátkej problik a logování do podsvětí?
Možná, že se firefox zrovna nedíval na monitor a tohle jak píšu prošvihnul. Bylo by to možný?
No to právě nemusí bejt co mám zkušenosti, když ti například spadne hra (internet), tak než se ti hra jako taková vypne, tak to běží, ale ty to nevidíš, takže při logování do hry se objevíš v podsvětí automaticky a nemusí se nic probliknout.
Tak jestli 30 minut tak by asi mezitím musel bejt pád serveru jinak by to o tolik zpátky házet nemělo.
To s tím, že to někoho hází mimo podle mě souvisí ukládání postav, že funguje jaksi na baterky

Re: Smrt?
Posted: 04:04 03. Mar 2010
by Prometheus
Este ma napada jedna vec.Kedysi sa mi stavalo ze po nalogovani som prisiel o nejaku cast HP.Len mi to vypisalo "niekto zranil niekto xy HP".Raz som na to tiez skoro doplatil.Nalogoval som sa a prisiel o nejake HP.Nedoliecil som sa a odlogol.Po dalsom nalogovani som prisiel o dalsie HP a len tak tak ze som to prezil.Ale to sa mi stavalo este s Amywiel a na nizsich leveloch, teraz sa mi to uz nestava.
Tak ja len ak ma Firefoxova postava malo HP tak ho to mohlo aj zabit ale je to len taka moja konspiracna teoria

Re: Smrt?
Posted: 12:57 03. Mar 2010
by nomis_b
Me napada jedna vec :
Pred odlogem: boostnuty na treba max.1000 HP , zraneny ale na hodnotu 100HP
ulozi se max zivotu - 900HP
Nalogujes se, boosty nemas a pak ti to da max HP - 900HP a tedy muzes byt pod 0.
Ale to by si vydel ve vypisu, ze se ti tam napsalo pri logu
postava XXX zranil nekdo za 900 magickych.
Mel si neco ve vypisu ?
Re: Smrt?
Posted: 14:05 03. Mar 2010
by cmon
V poslední době se mi to stavá poměně čassto, že použiju dušu a pak odlognu a při logu do hry se načtu v úplně jiný lokaci nebo se před odlogem doléčím, lognu mám život před doléčením a lektvary, které jsem použil jsou všechny zpátky (tohle se mi teď stalo asi třikrát).
Re: Smrt?
Posted: 14:57 03. Mar 2010
by G14
cmon wrote:V poslední době se mi to stavá poměně čassto, že použiju dušu a pak odlognu a při logu do hry se načtu v úplně jiný lokaci nebo se před odlogem doléčím, lognu mám život před doléčením a lektvary, které jsem použil jsou všechny zpátky (tohle se mi teď stalo asi třikrát).
i ja se nalogovavam asi o tri lokace zpet i kdyz cekam treba 5 min,divne......
Re: Smrt?
Posted: 16:11 03. Mar 2010
by Firefox_
Nomis: boosty na HP jsem nemel ani vypius v logu proste me to tam okamzite hodilo, ani se mi nenacitala obrazovka "Vitejte na Thalii"