Seklá hra
Posted: 11:52 02. Mar 2010
mám prozbu asi v 10:40 se mi sekla hra a už to trvá asi 10 minut server je pořád v běhu a když se to stalo zrovna jsem bojoval. takže když z toho vyjedu nejspíš se oběvim v podsvětí (teda pokud tam už nejsem). takže žádám o radu stráta xp na mém lvl by mě celkem mrzela.
Tak naštestí i když se mě kra zasekla moje postavička souboj úspěšně dobojovala a po vijetí sem přežil
Tak naštestí i když se mě kra zasekla moje postavička souboj úspěšně dobojovala a po vijetí sem přežil