Page 1 of 1

Facebook

Posted: 12:34 05. Mar 2010
by Jose
Čau,
Tak mě napadlo: "Má thalie na fb stránku?"
Nevim, co vy na to, sám jsem odpůrce facebooku a mam tam jen nejbližší přátele bo lidi, co už nemaj icq, ale zajímalo by mě s kym vlastně hraju. :mrgreen:

Re: Facebook

Posted: 12:37 05. Mar 2010
by maku
Já to radši nechci vědět :wink: :D

Re: Facebook

Posted: 12:38 05. Mar 2010
by Daanri

Re: Facebook

Posted: 14:50 13. Mar 2010
by zachy
šmarja téma Facebook má bejt ve spamu... To je hruza :D Facebook utočí už i na Thalii

Re: Facebook

Posted: 19:36 19. Mar 2010
by Žorž
Brilantnost pro trochu dějepisné Facebookaře:

Re: Facebook

Posted: 19:53 19. Mar 2010
by Luelle
džízis :mrgreen:

Re: Facebook

Posted: 20:43 27. Mar 2010
by LDamian
Žorž wrote:Brilantnost pro trochu dějepisné Facebookaře:
Nadhera. :)