Zastrašování
Posted: 10:09 07. Mar 2010
Chci se zeptat jakým způsobem tady funguje zastrašování.Cpu tam body a nevím jestli jde někde navolit použití nebo to je prostě automatický nebo jestli to má tady vůbec nějaký smysl.A jaký je rozdíl mezi ním a výsměchem který použít jde.
Díkes
ps: z wiki to nechci nejsem nadaný angličtinář a překlady stojej za kulový tak prosím stručne jako pro blba
už sem to tady našel tak to přelouskám tak to hoďte prosím do koše ať to tady nesmrdí
ale když už to tady je tak co výsměch?
Díkes
ps: z wiki to nechci nejsem nadaný angličtinář a překlady stojej za kulový tak prosím stručne jako pro blba
už sem to tady našel tak to přelouskám tak to hoďte prosím do koše ať to tady nesmrdí
ale když už to tady je tak co výsměch?