Page 1 of 1

Zastrašování

Posted: 10:09 07. Mar 2010
by Radim
Chci se zeptat jakým způsobem tady funguje zastrašování.Cpu tam body a nevím jestli jde někde navolit použití nebo to je prostě automatický nebo jestli to má tady vůbec nějaký smysl.A jaký je rozdíl mezi ním a výsměchem který použít jde.

Díkes

ps: z wiki to nechci nejsem nadaný angličtinář a překlady stojej za kulový tak prosím stručne jako pro blba :mrgreen:

už sem to tady našel tak to přelouskám tak to hoďte prosím do koše ať to tady nesmrdí :mrgreen:

ale když už to tady je tak co výsměch?

Re: Zastrašování

Posted: 10:47 07. Mar 2010
by Sapal
Výsměch snižuje AC nepřítele, když neuspěje při hodu na soustředění. Sníží AC o rozdíl nepodařenýho záchrannýho hodu (například výsměch 34, hod na soustředění 30, sníží AC o 4), maximálně sníží AC o 6.

Re: Zastrašování

Posted: 12:11 07. Mar 2010
by -RoF-
Zastrašování uplatníš asi jen pokud si barbar a můžeš mít tu auru strachu ne?

Re: Zastrašování

Posted: 12:16 07. Mar 2010
by Radim
-RoF- wrote:Zastrašování uplatníš asi jen pokud si barbar a můžeš mít tu auru strachu ne?
Právě že barbar jsem tak proto mě to zajímalo

Re: Zastrašování

Posted: 13:20 07. Mar 2010
by -RoF-
No ten feat je tohle http://nwn.wikia.com/wiki/Terrifying_rage

Ale je asi až na epicu.
Postavám s nižším lvleme jak ty dáš strach (paralýzu) a postavám vo jsou lvl jak ty a vyšší -2 na AB a hody.
Aspon myslím, je to tam popsané.

No výšku TO na ten strach určuje právě to zastrašování.