Page 1 of 2

Neznámé heslo

Posted: 10:22 07. Mar 2010
by Gloirin
Ahoj,

mám takový problém. Chtěl jsem se lognout na svůj starší účet a najedou na mě vyskoší hláška ''Jsi zaveden''. Tak se hci přihlásit na ten účet na thalii a 100% mám správné heslo ale podle systému není. Mohly by jste mě nějak pomoci ?

PS: jedná se o účet srubak

Re: Neznámé heslo

Posted: 12:47 07. Mar 2010
by hrusi
Něco podobnýho se mi taky stalo, ale jak jsem na to chvilku koukal, tak jsem se zkusil lognou znova, protože jsem o tom tady na foru už něco četl a pomohlo to.

Zkoušel jsi se lognout vícekrát, třeba to pomůže.

Re: Neznámé heslo

Posted: 13:00 07. Mar 2010
by Gloirin
Nepomohlo... :(


Tak co mám dělat ? :?

Re: Neznámé heslo

Posted: 13:53 07. Mar 2010
by kucik
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 518#p48518
kucik wrote:Acc: Srubak / Vitek

14. 11. 2008
Prohřešek:
Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním a arogance vůči týmu.

Trest:
Kompletní ban na server.

Postava poškozeného hráče byla obnovena ze zálohy.
***************************
25. 02. 2009
Jedná se o hráče vitek, který dostal už dříve Ban, ale byl mu zrušen. Jenže tento hráč je nepoučitelný. Jedná se o malého kluka, který viditelně na tuto hru ještě nemá.

Prohřešky:

- Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním.
- Zabíjení PC i NPC ve městech a osadách.
- Neustálé obtěžování ostatních hráčů a DM po tellu.
- Neustálé spamování DM a party kanálu.
- Drzé chování vůči DM i ostatním hráčům.
- Totální nezvládnutí RP hry.

Trest:

Na tohoto hráče nepomáhá žádný trest ani domluva. Nenecháme ho již dále obtěžovat ostatní hráče a kazit jim hru.

Proto dostává permanentní IP Ban do hry.

***************************

16. 06. 2009
Prohřešek:
- Pokus podvodem vymoci zrušení banu do hry
Trest
- IP Ban na fórum.
Gloirin wrote: Tak co mám dělat ? :?
Ja ti nevim. Snad zkusit to bez lhani?

Re: Neznámé heslo

Posted: 14:03 07. Mar 2010
by Gloirin
Ano to vím, ale ban mě byl zrušen... teď hraju pod účtem Gloirin a ostatním hráčům se moje hra líbí...

Ale rád bych se vrátil ke své staré postavě na účtě srubak

Re: Neznámé heslo

Posted: 15:20 07. Mar 2010
by kucik
Kdy a kym byl ten ban zrusen? O nicem nevim.

Re: Neznámé heslo

Posted: 15:53 07. Mar 2010
by Gloirin
Psal jsem Rejtymu o zrušení banu.... ale neodepsal.

A pak po nějaké době co jsem to psal, jsem se zkusil přihlásit a šlo to... tak nevím

Re: Neznámé heslo

Posted: 07:40 09. Mar 2010
by Gloirin
Tak jak se to teda vyřeší ?

Re: Neznámé heslo

Posted: 08:22 09. Mar 2010
by Sobik
Jestli si mohu tipnout, máš ban.

Re: Neznámé heslo

Posted: 12:38 09. Mar 2010
by Rejty
Ban se ti v dohledný době nezruší ani náhodou! To, co si tu předvedl nemá obdoby a ani na varování a vysvětlování si nereagoval. Možná až vyrosteš a bude s tebou rozumná řeč, tak se o tom dá uvažovat, do tý doby ne. O snaze vymoci si zrušení Banu trapně průhledným podvodem ani nemluvě...

Re: Neznámé heslo

Posted: 15:03 09. Mar 2010
by Gloirin
A můžete mi vysvětlit proč se i povedlo připojit ? Jen to nechápu...

Re: Neznámé heslo

Posted: 15:27 09. Mar 2010
by kucik
Protoze jsi zmenil IP adresu. Nebudu banovat cele rozsahy poskytovatele. Prijde mi to zbytecne.

Re: Neznámé heslo

Posted: 16:29 09. Mar 2010
by Gloirin
Tak to je blbost.... IP adresu jsem si neměnil.... mohli bysjte i napsat teda ty dvě odlišené IP adresy ?

Re: Neznámé heslo

Posted: 17:18 09. Mar 2010
by Tretas
Je to opravdu nutné? Mohla se stát chybka, poskytovatel internetu ti ji mohl na chvili změnit nebo co já vím.

Myslím že kucik má určitě dost jiné práce než vyhledávat jak se logl do hry zabanovaný hráč. Důležité je že teď BAN funguje naprosto dobře. 8)

Re: Neznámé heslo

Posted: 17:19 09. Mar 2010
by Rejty
BAN se nezruší, debata je bezpředmětná. Zamčeno!