druid a frakce zvířat
Posted: 14:17 07. Mar 2010
Jak je to s druidem a frakcí zvířat ? někdy se mi objeví některý zvíře ( a vícero, nekdy všechny v lokaci ) modrý, někdy se mi ale stane, že když ho ovladnu, tak po vypršení času ho nemohu ovladnout z5 ani když se mě podaří hod. to je schvalně ?
taky se mě to občas stava se skřety, vlezu do lokace a jsou modrý, (v lagu nejsem... inventář nabíhá) prochazim se mezi nima...vylezu z lokace, vratim se a jsou červeny...
dik za vysvětlení
taky se mě to občas stava se skřety, vlezu do lokace a jsou modrý, (v lagu nejsem... inventář nabíhá) prochazim se mezi nima...vylezu z lokace, vratim se a jsou červeny...
dik za vysvětlení