Page 1 of 1

druid a frakce zvířat

Posted: 14:17 07. Mar 2010
by bouk
Jak je to s druidem a frakcí zvířat ? někdy se mi objeví některý zvíře ( a vícero, nekdy všechny v lokaci ) modrý, někdy se mi ale stane, že když ho ovladnu, tak po vypršení času ho nemohu ovladnout z5 ani když se mě podaří hod. to je schvalně ?


taky se mě to občas stava se skřety, vlezu do lokace a jsou modrý, (v lagu nejsem... inventář nabíhá) prochazim se mezi nima...vylezu z lokace, vratim se a jsou červeny...

dik za vysvětlení

Re: druid a frakce zvířat

Posted: 15:26 07. Mar 2010
by kucik
Pokud zvire ovladnes jednou, tak neni duvod, proc by pak neslo ovladnout znovu.

Modry skrety jsem nezazil. Nevim..

Re: druid a frakce zvířat

Posted: 15:46 07. Mar 2010
by monstera
kucik wrote:Pokud zvire ovladnes jednou, tak neni duvod, proc by pak neslo ovladnout znovu.

Modry skrety jsem nezazil. Nevim..
Občas se to stává, že nejen skřeti , ale i jezevci i jiní nepřátelé jsou modří - obvykle pomůže se vrátit do vedlejší lokace a vstoupit znovu, a to již zčervenají.....