Page 1 of 4
nové craftové výrobky
Posted: 16:20 08. Mar 2010
by Esuliams
Chtěla bych vědět, jak bude probíhat výměna starých craftových výrobků za nové.
Jak třeba vyměním stínový prsten se třemi kameny? Kolik máme na to času? (četla jsem někde měsíc- reál?). A když neseženu craftera, jak to mám vyřešit?
Díky za odpovědi

Re: nové craftové výrobky
Posted: 16:35 08. Mar 2010
by nomis_b
No je ve skutecnosti par variant:
a) Sehnat si craftera, prodat starej vyrobek (prodat by mel jit, v cechu obchodniku) a nechat si udelat novej, presne podle tvych predstav. zatim asi crafteri nevi presne co muzou cekat za vyrobky, protoze doslo napr. u zlatnika k hooodne zmenam.
b) pokud jde o unikatni predmet, napr. meteorit, diamant atd. (napr. stinovka se da relativne jeste sehnat, tu bych jako raritni nepovazoval) DM ti za nej muze navratit suroviny + penize za naklady.
c) pokud budes PRESNE vedet co chces, tedy napr. stinovka, 20% mefrit, 80%malachit , tak by DM mel byt schopny ti to za takovychle PRESNYCH informaci udelat. ale ne ze reknes: chci prsten na silu ! na to se ti DM muze vis co.. aby zkousel co co umi. to vi WB jen.
d) sehnat si suroviny sam a vycraftim si to sam a starej prodat (nejdoporucenejsi moznost

)
Jinac doba je cca 1 mesic REAL, zatim je malo halsenych BUGu , takze to tak vypada na rekneme 8. dubna. dam pak vedet na forum v informacich, ktera verze vyrobku je pro jake remeslo pripustna. Pokud se doba ukaze jako kratka, da se uvazovat o prodlouzeni, ale rekneme si to na rovinu, hafo lidi bude nosit co se jim libi (napr 3 kameny v prstenu) do te doby, nez se rekne STOP, a stejne uz budou mit nachystane v trezoru veci vymenene.. takze asi tak.. nebudu to zbytecne prodluzovat tu lhutu, jen kdzy orpavdu bude moc BUGu a budou se hodne menit verze..
Re: nové craftové výrobky
Posted: 16:40 08. Mar 2010
by Esuliams
Dobře. Díky
Ještě mám dvě otázky. Když prodám starou věc výkupčímu, tak mi za něj dá mnohem méně, než za co jsem ho koupila od craftera. Tudíž na tom prodělám. Náhrada tedy za tohle nebude? (u těch prstenů to může být i několik stovek tisíc)
A ještě musí se vyměnit všechny craft věci?
Re: nové craftové výrobky
Posted: 16:46 08. Mar 2010
by nomis_b
musi se vymenit vsechny craft veci, u nichz probehl update, tedy zatim zbrane, ocarovane zbrane, prsteny, amulety
nahrada za tohle bohuzel nebude
snad jen kdyz sezenes moc hodneho DM, tak se to da diskutovat (nebo pri pripadne vymene kus za kus neni potreba nahrady) je tezke zjistit, kdo co za jakou cenu to prodal

Re: nové craftové výrobky
Posted: 16:52 08. Mar 2010
by Esuliams
Díky za informace

Re: nové craftové výrobky
Posted: 16:56 08. Mar 2010
by cmon
nomis_b wrote:
b) pokud jde o unikatni predmet, napr. meteorit, diamant atd. (napr. stinovka se da relativne jeste sehnat, tu bych jako raritni nepovazoval) DM ti za nej muze navratit suroviny + penize za naklady.
c) pokud budes PRESNE vedet co chces, tedy napr. stinovka, 20% mefrit, 80%malachit , tak by DM mel byt schopny ti to za takovychle PRESNYCH informaci udelat. ale ne ze reknes: chci prsten na silu ! na to se ti DM muze vis co.. aby zkousel co co umi. to vi WB jen.
b) DM mi sice může vrátit naklád, ale kdo mi tu věc vyrobí?
c) tohle by to řešilo, akorát je zde otázka, zda bude možné se s nějakým WB domluvit a vyzkoumat poměry surovin...
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:02 08. Mar 2010
by Istvan
Jen jeste poznamka, bylo psano, ze se budou menit o vyrobyk krejcoviny a platneriny. Ja si ted necham vymenit vyrobek, ale co kdyz me nezapadne do jineho vyrobku ktery bude za mesic dva v krejcovine.
Reknete tak si to sezenes znova, ale ted uz za svoji nejvetsi postavu skoro nehraju a nemam chut ji kazdy mesic menit vybaveni podle zrovna craft trendu ve svete. S tim, ze meteor je stale problem sehnat.
A jeste posledni poznamka, rad bych si vymenil veci treba ted hned, ale nevim za co. Zadny crafter ted jeste poradne nevi co umi vyrobit a jak je co silne. Nejdrive hodlam pockat az prokoumou novej craft (kdyz nejsou tabulky k dostatni) a pak je budu otravovat aby to predelali. Uprimne to se z toho ty craftrei pos*rou. Sam delam krejcovinu a predevsim ocarovani. A nemam naladu cokoliv ze sve vybavy predelavat, zvlaste nekomu jinemu :/ svuj volnej cas chci venovat hre a ne 3hodinam u siti legendy se smaragdem.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:11 08. Mar 2010
by Sveneld
mám na věc stejný zázor jak istvan - zda-li by nebylo lepsi udelat prevodovou tabulku "co-za-co" a teprve poté se zaobírat výměnou
ono ukecavat nekoho aby vam udelal top výrobek neni sranda, neni to za pet minut..
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:11 08. Mar 2010
by kucik
No vidis, jak jsi na to hezky prisel. Proto se tam vsude opakuje, ze to nemusis menit ted hned

Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:17 08. Mar 2010
by nomis_b
Pokud holt nikdo tu vec udelat nebude moct, tak holt vec prodej a kup si ekvivalent v kramku dobrodruha (v karathe tusim zapadni brana, v podtemnu Cheel del wlalths) nebo se sam dej na drahu craftera a poradne si k cene prisad.
Ja doufam, ze tyto posledni zmeny v craftu jsou posledni na 5let vyvoje.. pak uz budou jen drobne zmeny.
Jinac obecne nesednout vyrobky krejciho... muzu ti rict, ze vice ci mene kopiruji ty, co jsou doted, spise jim pomahaji ve variabilite tim, ze jsou ta 2 kameny, a tedy vetsi skala moznosti, ktera prave tobe sedne, takze bych se toho nebal.
A jak rekl Kucik, na vymenu je casu dost... a s perzistentnim obchodnikem se da dobre nakupovat.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:19 08. Mar 2010
by Istvan
kucik wrote:No vidis, jak jsi na to hezky prisel. Proto se tam vsude opakuje, ze to nemusis menit ted hned

Takze jako omluva po mesici bude ukazka craftoveho deniku craftera s objednavkama na dalsi pul rok?

(za predpokladu, ze se z toho crafteri nepodelaj)
A stale me to neodpovedelo na prvni poznatek, ohledne zmeny v jinych craftech a samozrejme jejich provazanost do statu, vlastnosti atd... kazdy si vybavu peclive planuje.(edit nomis odpovedel)
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:26 08. Mar 2010
by Necrooo
A to je v loji, protoze Verens ma sekeru uz z toolu udelanou. A vse ho to stalo pres 35k, coz hromadil celkem dobu, takze ted to neproda a je bez penez i beze zbrane

Chudak. Asi pujde do klastera na vycvik pestma

Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:30 08. Mar 2010
by nomis_b
Presunuto se svolenim Cmona z PM sem, at muzete taky reagovat, pripadne se neptat na vse stejen dokola
cmon wrote:nomis_b wrote:cmon wrote:Čau, mohl bych se prosím zeptat jaký bude největší možný bonus do vlastnosti a co budou odbsahovat šperky s dvěma kamenama. Stačí jen zhruba, pokud to jde...
ne
kdyby si byl crafter, a hodil mi screen, jakej mas lvl v zlatnikovi, tak jo , ale takhle fakt ne.
cmon wrote:
momentálně se na serveru nepohybuje žádnej crafter, kterej by to zvládal...aspoň myslím.
tak se jim muzes stat ty ? vypada to, ze to ted bude hodne vydelecny job

jinac ja o par teda vim..
Craftit nebudu...a pokud mi ty věci nikdo nevymění tak si je budu muset nechat ...jinak nevyměnil mi ty věci, protože mi řekl, ať si to zařídím s nějakým WB...
No ja stale doufam, z ese nejakej crfater objevi na foru s nabidkou novych vyrobku za rekneme 2 tydny. Nikomu se totiz xp z crfatu nesebrali a neni zas tak slozite ve zlatnikovi prijit na nove druhy vyrobku. v kovarine zase nebyly zas tak zasadni zmeny
nechte tomu tyden a uvidite, jak se veci vyvinou. podle me ke spokojenosti vsech.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:31 08. Mar 2010
by nomis_b
Necrooo wrote:A to je v loji, protoze Verens ma sekeru uz z toolu udelanou. A vse ho to stalo pres 35k, coz hromadil celkem dobu, takze ted to neproda a je bez penez i beze zbrane

Chudak. Asi pujde do klastera na vycvik pestma

tak v tom pripade si sezne DM, to by ti melo penize dat zpet.. (pokud bude dost ochotne)
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:33 08. Mar 2010
by Luelle
já jsem ochotná skoro ke všem, co je rozumné, ale lidi piště ty PM, nějaká zpráva na foru, to se lehce přehlídne