Page 1 of 1

Socket věci

Posted: 13:45 08. Jul 2007
by Fidorka
Měla bych dotaz ke vkládání kamenů do věcí...

Dnes jsem se pokoušela vložit kámen síly do socket šperku a vypsalo se mi hlášení že tento kámen nelze vložit. Chápala bych že do šperků nepůjdou vložit zraňující kameny , ale proč tam nejdou kameny zvyšující vlastnosti ? Vždyť přeci ve hře jsou prsteny/náhrdelníky , které vlastnosti zvyšují. ( prsteny na INT , amulety na CHAR atd.. ) Jde o chybu nebo to tak opravdu má být ?

Posted: 14:03 08. Jul 2007
by Sylmael
Ten script som povodne nasiel ja na nwnvaulte. Ciastocne ho upravil a spisal ake kamene treba vyrobit. Rejti potom urobil kamene. Jaara to dal do pokladov. A Khain este doupravoval script. Takze bez upraveneho scriptu ti neviem povedat ci to tam viem dopisat.

Posted: 08:03 10. Jul 2007
by Fidorka
Dobře , takže se jedná o chybu a jelikož si úžasný šikula tak ji jistě najdeš a zneškodníš...viď ? :P

Posted: 16:42 10. Jul 2007
by Sylmael
To by som musel mat ten script doma. Co znaci asi ze ho este nemam...

Posted: 16:46 10. Jul 2007
by melvik
vymluvy :lol: ti ho obstaram