Page 1 of 5

Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 17:52 08. Mar 2010
by curmande
Chtěl by sem se zeptat jestli je na thalii povolena uprava apperance postavy
např jestli si můžu nastavit vzhled třeba na starou babičku nebo třeba sukuba atd...

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 17:54 08. Mar 2010
by kucik
Ne, nic nestandartniho se nepouziva.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:27 08. Mar 2010
by -RoF-
curmande wrote:Chtěl by sem se zeptat jestli je na thalii povolena uprava apperance postavy
např jestli si můžu nastavit vzhled třeba na starou babičku nebo třeba sukuba atd...
A hele pan buger se přišel podívat na Thalii a bugovat? :wink:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:35 08. Mar 2010
by sandoftime
jako bych neříkal žýe dyž to na demoně vyházeli, naleze to sem :-P a vsadím se že toho přileze víc

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:24 08. Mar 2010
by de Aers
Tohodle sem snad ani nepouštějte :)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:25 08. Mar 2010
by Esuliams
už se stalo a už se předvedl.. jen tak dál a bude mít i tady ban :roll:
Nesepíšeme nějakou petici?

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:31 08. Mar 2010
by Sobik
Já se pod to podepisuju ;)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:41 08. Mar 2010
by Sapal
Já si myslím, že je prostě jen a pouze nepochopen! Vzpomeňte si, když Vám bylo 6, co jste natropili roštárem.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:48 08. Mar 2010
by venomeq
kdyz mi bylo 6?...mne nikdy 6 nebylo..ja uz se narodil dokonaly a krasny a inteligentni jako sem ted :D :D :lol:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 20:59 08. Mar 2010
by Tretas
Tak trošku jste vybočili z tématu se mi zdá.
To jestli hráč na jiném serveru udělal cokoliv neznamená že se na Thalii musí sepisovat petice namířená proti jemu. Pokud se dotyčný nepolepší, tak samozřejmě se o tom tým poradí a vyvodí důsledky.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:07 08. Mar 2010
by Esuliams
nevíš, neznáš, nepovídej...

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:07 08. Mar 2010
by Pajule
souhlasim s Trestasem ;) ... třeba se polepší O:) :oops:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:12 08. Mar 2010
by venomeq
Taky si myslim ze by mel dostat aspon sanci se projevit at uz zle ci dobre...ovsem vsecko zalezi na dm...pokud bude hrac umyslne skodit jinym hracum ci snad hat proti pravidlum je jeho minus ze zesebe udela naprosteho trotla a bude nalezite potrestan .....jinac co bylo naj inem serveru bylo na jinem serveru...zadnej server neni stejne a na kazdem jsou jine veci,pravidla....

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:18 08. Mar 2010
by Aliik
chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:32 08. Mar 2010
by Tretas
Esuliams wrote:nevíš, neznáš, nepovídej...
Máš pravdu. Nevím co se dělo na jiném serveru. To ale nemění vůbec nic na tom že na Thalii hráč začíná s naprosto "čistým trikem" a nikdo jej nemá právo napadat, popřípadě nabádat k nějakým peticím ostatní na serveru. Samozřejmě když se nebude chovat v rámci !!Thalijských!! pravidel tým jej potrestá.
Pajule wrote:Trestasem
Nemrv mi to jméno pokaždé, když je to možné. :mrgreen: