Page 1 of 1

luk s cínovým zdobením

Posted: 21:09 08. Mar 2010
by Noob
zdravím


nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...

děkuji za opravu nebo za vysvětlení....

Re: luk s cínovým zdobením

Posted: 21:10 08. Mar 2010
by hrusi
Noob wrote:zdravím


nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...

děkuji za opravu nebo za vysvětlení....
Tak to vidíte a mě se nevěří. :)

Re: luk s cínovým zdobením

Posted: 21:23 08. Mar 2010
by nomis_b
jo jo veril jsem, jen sem se chtel podivat.

uz sem nasel chybu.... zisk X% neni krat : 0.XX ale 1.XX


bohuzel do dalsiho updatu bude lepsi necrfatit.. kdyztak si predmety nechte jako dukaz DM a at vam vrati usel penize.. sory ze ted Dm tak vytezuju.. sou to hloupe chyby no :cry:

nejni to u vsech remesle, ale u hodne.

Re: luk s cínovým zdobením

Posted: 22:34 14. Mar 2010
by Noob
a kdy má být další up date????

Re: luk s cínovým zdobením

Posted: 22:50 14. Mar 2010
by nomis_b
planuju to asi pozdejc... nejak odstranuju BUGy dlouho.. tak za mesic nejdrive.. spise pozdejc.

Re: luk s cínovým zdobením

Posted: 02:00 12. Jul 2010
by Bluud_Elf
Muzu presunout topic do kose, nebo se chyba jeste resi? Uz jsou prodejni ceny v normalu ne?