Page 1 of 1
luk s cínovým zdobením
Posted: 21:09 08. Mar 2010
by Noob
zdravím
nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...
děkuji za opravu nebo za vysvětlení....
Re: luk s cínovým zdobením
Posted: 21:10 08. Mar 2010
by hrusi
Noob wrote:zdravím
nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...
děkuji za opravu nebo za vysvětlení....
Tak to vidíte a mě se nevěří.

Re: luk s cínovým zdobením
Posted: 21:23 08. Mar 2010
by nomis_b
jo jo veril jsem, jen sem se chtel podivat.
uz sem nasel chybu.... zisk X% neni krat : 0.XX ale 1.XX
bohuzel do dalsiho updatu bude lepsi necrfatit.. kdyztak si predmety nechte jako dukaz DM a at vam vrati usel penize.. sory ze ted Dm tak vytezuju.. sou to hloupe chyby no
nejni to u vsech remesle, ale u hodne.
Re: luk s cínovým zdobením
Posted: 22:34 14. Mar 2010
by Noob
a kdy má být další up date????
Re: luk s cínovým zdobením
Posted: 22:50 14. Mar 2010
by nomis_b
planuju to asi pozdejc... nejak odstranuju BUGy dlouho.. tak za mesic nejdrive.. spise pozdejc.
Re: luk s cínovým zdobením
Posted: 02:00 12. Jul 2010
by Bluud_Elf
Muzu presunout topic do kose, nebo se chyba jeste resi? Uz jsou prodejni ceny v normalu ne?