Page 1 of 1

Windowed NWN

Posted: 11:38 09. Mar 2010
by cmon
Zdar, nevíte někdo, jestli se dá někde stáhnout prográmek, aby se mohlo hrát nwn v oknech? Nebo jak to nastavit...

Re: Windowed NWN

Posted: 11:55 09. Mar 2010
by nomis_b
programek je zbytecny. umi to NWN samo:

staci v nwn.ini pridat radek pod polozkou [Display Options] (pomoci poznamkoveho bloku)
AllowWindowedMode=1

Re: Windowed NWN

Posted: 11:56 09. Mar 2010
by DenGrasse
Mezi oknem a fullscreenem pak přepínáš standardně pomocí ALT+ENTER

Re: Windowed NWN

Posted: 13:13 09. Mar 2010
by cmon
Díky

Re: Windowed NWN

Posted: 18:22 09. Mar 2010
by sandoftime
jinak rozlišení hry pro hraní v okně musí být menší než je rozlišení plochy jinak se hra v okně nespustí

ALT+ENTER to spraví ale pro ty co mají větší monitor a chtějí hrát v okně rovnou je lepší si nastavit rozlišení hry o jednu třídu menší