Page 1 of 1
Stackovatelnost
Posted: 22:53 11. Mar 2010
by Sobik
Nevim čím to je, ale mám v invu spoustu balíčků stejného materiálu, který ale nejdou stacknout. Nebylo by možné vytvořit item, který by po použití projel inv a nastavil všechny tagy (případně proměnné) těch balíčků na stejné hodnoty?
P.S.: Týká se to hlavně itemů koupených přes překupníka.
Re: Stackovatelnost
Posted: 07:56 12. Mar 2010
by Tretas
Neležely náhodou v nějakém trezoru? V trezoru se vždy nějak pomíchají ty proměnné nebo na čem to závisí.
Re: Stackovatelnost
Posted: 10:32 12. Mar 2010
by nomis_b
Sobik wrote:
P.S.: Týká se to hlavně itemů koupených přes překupníka.
Hm? Kuciku, nenechavas tam promenou prodavajiciho na tom itemu nahodou ?
to je tak co me napada.
Obecny poznatek: kdyz veci vyrabis craftem 1. den a pak 2. den, nejdou 2. den stacknout dohromady (z 1. a 2. dohromady), ale 3. den uz jo.
Re: Stackovatelnost
Posted: 10:51 12. Mar 2010
by kucik
Myslim si, že tam nechávám komplet proměnný okolo toho prodeje, takže v tom to nejspíš bude.
Re: Stackovatelnost
Posted: 10:56 12. Mar 2010
by Dečka
Přesně tohle dělaj i trezory, cokoliv se do nich strčí už to nejde po vyndání s ničim stackovat, neni teda problem někde v perzistenci ? Protože to vlastně obchodník je taková perzistentní truhla ne ?
Dokonce se mi stalo, že mi tezor i některý itemy přejmenuje na anglickou verzi. Čiže stričim do něj dračí krev a vyndám dragon blood například. Mno a ještě jedna věc, dost často mi přenastavuje ILR u předmětů, rekord mám zatim katalyzátor do alchymie s ILR lvl 61

Re: Stackovatelnost
Posted: 11:13 12. Mar 2010
by Sobik
Jj, koupil sem si onehdá meteorický vrhací sekery a měly IRL asi 31. Druhej den už sem je moh používat normálně.

Re: Stackovatelnost
Posted: 11:35 12. Mar 2010
by kucik
Můžu se podívat, co všechno na tom předmětu zůstáva za proměnný. Anglický názvy a popisy je problém textů. který se odkazujou do základního tlk souboru. Na serveru je originální anglickej.
ILR se určuje podle ceny, takže z nějakýho důvodu měl ten předmět hodně vysokou cenu - nejspíš problém se stackem.
Re: Stackovatelnost
Posted: 14:29 13. Mar 2010
by zachy
Sobik wrote:Nevim čím to je, ale mám v invu spoustu balíčků stejného materiálu, který ale nejdou stacknout. Nebylo by možné vytvořit item, který by po použití projel inv a nastavil všechny tagy (případně proměnné) těch balíčků na stejné hodnoty?
P.S.: Týká se to hlavně itemů koupených přes překupníka.
Nápad takovýho předmětu bytosti AUTOSTACK třeba pro houby nebo pro broušené kameny je celkem dobrý
Re: Stackovatelnost
Posted: 14:00 15. Mar 2010
by nomis_b
autostack pro vsechny crfatove vyrobky ? hm.. to je zajimavy napad.
Re: Stackovatelnost
Posted: 17:56 15. Mar 2010
by Xantipa
nomis_b wrote:autostack pro vsechny crfatove vyrobky ? hm.. to je zajimavy napad.
to je vyborny napad

Re: Stackovatelnost
Posted: 18:22 15. Mar 2010
by kucik
Teoreticky jsou tři možnosti.
1. Projít všechny předměty a smazat jim proměnné, které zrovna nejsou potřeba.
2. Projít inventář a u vybraných předmětů nechat pouze známé proměnné
Ani jedna z možností předměty nestackne, ale pouze jejich stack umožní.
3. Projít invetář, vytvořit si pole druhů předmětů a pak podletoho některý zničit a některejm zvednout stack. Je to trochu náročný.
Re: Stackovatelnost
Posted: 18:31 15. Mar 2010
by nomis_b
kucik wrote:
3. Projít invetář, vytvořit si pole druhů předmětů a pak podletoho některý zničit a některejm zvednout stack. Je to trochu náročný.
jo tuhle moznost myslim, protoze budu prochazet ne VSECHNY predmety, ale pouze ty crfatove, o kterych vim, ze maji byt stacknutelne. uvidim.. ael ukolnicek je dost plnej.. tak nekdy snad no