Page 1 of 1

Padání v Alwarielu

Posted: 13:53 13. Mar 2010
by laty
Ahoj,
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?

Re: Padání v Alwarielu

Posted: 14:26 13. Mar 2010
by zachy
Podívej se do AR_ERROR.LOG tam zjistíš příčinu... ale nevim jak se příčiny zbavit :D

Re: Padání v Alwarielu

Posted: 14:46 13. Mar 2010
by kucik
Pro zacatek je treba dobry napsat jakou pouzivas grafiku, jaky ovladace, vypnout shiny water...