Padání v Alwarielu
Posted: 13:53 13. Mar 2010
Ahoj,
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?
na notebooku mi speciálně jen v Alwarielu padá NwN(Windows hláška "Program přestal správně pracovat..").Jedná se jen o 4 lokace města,grafika na minimum.Nemáte nápad čím to může být a hlavně co s tím?