z nemrtvých andílci? :)
Posted: 18:58 13. Mar 2010
tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC 
proklatci(nemrtví) v urgoldově doupěti také nejsou zlíčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC
Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotikčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru?
Alwair je hezčíkucik wrote:Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotikčerný vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru?
kucik wrote:Nevim ktere konkretne myslis, ale treba zombie nejsou lawful. Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Zombie Upiri jsou chaotic http://nwn.wikia.com/wiki/Vampire a tak dal.
nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluvíCzech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
černý vlk wrote:nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluvíCzech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.