Page 1 of 3

z nemrtvých andílci? :)

Posted: 18:58 13. Mar 2010
by černý vlk
tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC :D

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 19:12 13. Mar 2010
by sandoftime
černý vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...předpokládám, že je to chyba...a doufám v to, protože neumím si představit jiné vysvětlení, nedejbože IC :D
proklatci(nemrtví) v urgoldově doupěti také nejsou zlí

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 19:14 13. Mar 2010
by černý vlk
bestie, které touží jen po jediném, zabíjet vše živé...nejsou zlé? :D typické ztělesněné zlo? jsme vážně na RP servru? :)

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 19:32 13. Mar 2010
by kucik
černý vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotik ;)
černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru? :)
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 19:41 13. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:
černý vlk wrote:tak jsme otestovali, že nemrtví ve zříceninách blízko Alwairu nejsou zákoně zlí...
Tak jednak je to Alwariel a druhak... Nevim jestli ti to vubec muzu rict...ale tak... ono ma dost nemrtvych presvedceni chaotik ;)
černý vlk wrote:jsme vážně na RP servru? :)
Hele taky si kolikrat rikam, kdyz vidim, jak neci postava dokaze denne behat mestem, u ktereho si ani nezapamatuje jeho jmeno.
Alwair je hezčí ;) je to podobné jako Praha ---) Prágl, Pepíkov apod.:) ale dost demagogie...chaotic mají schválně?:O

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 19:45 13. Mar 2010
by kucik
Nevim ktere konkretne myslis, ale treba zombie nejsou lawful. Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Zombie Upiri jsou chaotic http://nwn.wikia.com/wiki/Vampire a tak dal.

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 20:08 13. Mar 2010
by černý vlk
kucik wrote:Nevim ktere konkretne myslis, ale treba zombie nejsou lawful. Viz http://nwn.wikia.com/wiki/Zombie Upiri jsou chaotic http://nwn.wikia.com/wiki/Vampire a tak dal.
:shock: :shock: no, to jen potvrzuje fakt, že jediný typ role play games, kde se vážně hledí na herní principy a celkovou hru RP je paper RPG ;) chaotic evil jsou tak maximálně poslanci ...ale zombie? ebuebue

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 20:18 13. Mar 2010
by kucik
Fakt?
http://en.wikipedia.org/wiki/Zombie_%28 ... Dragons%29
http://www.d20srd.org/srd/monsters/zombie.htm
Ze by se vsichni pletli a jen ty jsi znal pravou podstatu zombii?

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 20:28 13. Mar 2010
by maku
Nemrtví nejsou zakoně zlí, končím s Thalii. S chaotic evil zombiema hrát nebudu!

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 20:33 13. Mar 2010
by Sorrow
Ctes to Rejty?
Nekdo se ti tu znazi radit jak nastavit NPC :D

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 20:51 13. Mar 2010
by Czech_Luthor
Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 21:22 13. Mar 2010
by Luelle
zombie listující ústavou :mrgreen:

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 22:21 13. Mar 2010
by sandoftime
já bych hlavně poukázal na ten fakt že někteří nemrtváci nejsou vůbec zlí

chaotic nebo lawful to je clekem jedno, ale smite evil by neměl selhavat v pripade pouziti na nemrtveho

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 22:46 13. Mar 2010
by černý vlk
Czech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluví ;)

Re: z nemrtvých andílci? :)

Posted: 22:51 13. Mar 2010
by Luelle
černý vlk wrote:
Czech_Luthor wrote:Zombík neni zákonný zlo, co to taky matláš vlku? Chaotický zlo je zlo, který systematicky ničí všechno co mu přijde pod ruku. Zákonný zlo je prostě inteligentní zlo, který vyniká v intrikách atd.
nemotám, vyjadřuju svůj názor..a nechci měnit pravidla žádné..jen nevím co má inteligence společného s přesvědčením...pro mě je čiré zlo představováno právě nemrtvými a stupnice přesvědčení zase pro mě znázorňuje míru zla, kdy zákonné = čiré, nejvyšší, nejzlejší...a pro mě je jedno, jestli se jedná o zombii nebo licha..oba jsou stejně zlí, zombie je jen omezena svou inteligencí v možnostech, jak zlo dát najevo (proto jen zabíjí vše v dosahu, zatímco lich plánuje apod.) to mi nikdo nikdy nevymluví ;)

hmmm to je nesmysl

zákoné znamená organizované, mající "vyšší" cíle, zastavající nějaký princip atd atd

pokud znáš pravidla WoD takoví ventrue či teradoři jsou čisté zákonné zlo - jednají v rámci nějaké společnosti a kariéry, intrikují atd

ale rozkládající se zombie, která jde zabít, kam ukáže právě to zákonné zlo prstem? nemá na zákonnost kapitál